Muziekvereniging de Pcelklank Serenade Vandaag, vrijdag 23 november, brengen we om 20.30 uur (aansluitend aan de repetitie van de fanfare) een serenade aan fam. H. Marcellis i.v.m. 50-jarig huwelijk. Bijeenkomst voor de leden van de drumband om 20.15 uur in het gemeenschapshuis. De leden van de fanfare worden in uniform op de repetitie verwacht. Voor de jeugdleden die nog geen uniform hebben geldt: lange blauwe spijkerbroek, witte bloes en zwarte schoenen/laarzen. Concours JF.S 2 Op zondag 2 december nemen de jeugddrummers van JES 2 onder leiding van Peter van der Loo deel aan het concours in Kerkrade. Tijdstip van optreden om 10.40 uur. Het concours vindt plaats in de Rodahal. Ziiactief Ysselsteyn Kienen Dinsdag 27 november is er weer kienen in Dancing Pilot aanvang 19.30uur Annemie Wijnands zal deze keer namens het bestuur aan wezig zijn Ledenpas Alle leden krijgen een leden pas. Dit zit als adressering op de veipakking van de leden krant. Kerststuk maken 10 december Op maandagmiddag 10 dcc. gaan we een kerststuk maken o.l.v. Wilma Hendrix. Het kerststuk bestaat uit een ijzeren frame in de vorm van een kerstboom. Hierin wordt een kerststuk gemaakt. De kosten zijn inclusief frame 24,50. Opgeven tot en met zaterdag 24 november bij Riek de Wit tel. 541402. -O,, ZONNEBLOEMAFDELING iB,N ,-'NC De PEF.LBLOEM ZOH 06^06 Merselo-Vredepeel-Ysselstevn 12 nov. j.l is dc trekking geweest van de loten welke de laatste 2 weken van augustus verkocht zijn. Het was een prachtig resultaat: liefst 1420 loten werden verkocht, opbrengst 2840,--. Onze afdeling ontvangt hiervan 852,-. Het resterende bedrag is voor de regio en de hele Zonnebloem, voor het organiseren van grotere aktiviteiten voor langdurig zieken, gehandicapten, eenzame ouderen enz. zoals: boot- en vliegvakanties, vakanties op lokatie, dagboottochten, daguitstapjes, ondersteuning van de vrijwilligers enz. Want: AANDACHT VOOR ZIEKEN IS GEZOND! Nogmaals iedereen bedankt voor de medewerking. Ook in onze afdeling zijn enkele prijsjes gevallen nl. op de loten eindigend op de volgende cijfers: 591, 697, 350 en 1566. De hele trekkingslijst hangt bij COOP-Seuren en bakkerij van Gassel. Prijswinnaars worden verzocht het winnende lot, evt. aangetekend te zenden aan: Nationale Vereniging de Zonnebloem, t.a.v. loterij. Postbus 2100. 4800 C Breda met vermeldeing van (Naam Adres Woonplaats) en het bank-of gironummer, waar de prijs op gestort kan worden.. Ook kunt u de trekkingslijst downloaden via: w vvw.zonnebloem.nl Hier kunt u ook meer informatie vinden. In Ysselsteyn kunt u voor meer informatie bellen naar: Gonnie Bouwman tel. 541321. Annie Jansen tel. 541495 of Mia Michels 541563 Zanggroep Schone Schijn 4 Donderdag 29 november gaan we zingen in Meterik. We vertrekken om 19.45 uur vanaf de parkeerplaats bij de kerk. SSCkSfM

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4