Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 47 23 november 2007 Van de parochie Vrij. 23 nov. 14.00 u. Zat. 24 nov. 19.15 u. Di. 27 nov. 19.00 u. Misdienaars: Lucas: 23,35-43 Het volk stond toe te kijken. De leiders lachten Hem uit en zeiden: 'Anderen heeft Hij gered; laat Hij nu zichzelf redden als Hij de Messias van God is, de uitverkorene!' Ook de soldaten dreven de spot met Hem; ze kwamen Hem wijn brengen en zeiden: 'Ben jij de koning van de Joden? Red dan jezelf!' Boven zijn hoofd hing het opschrift: Dit is de koning van de Joden. Eén van de misdadigers die daar hingen zei smalend tegen Hem: 'Ben jij de Messias? Red dan jezelf en ons erbij!' Maar de ander wees hem terecht: 'Heb zelfs jij geen ontzag voor God, nu jij ook deze straf ondergaat? In ons geval is dat terecht, want wij krijgen ons verdiende loon. Maar Hij heeft niets verkeerds gedaan.' Daarop zei hij: 'Jezus, vergeet mij niet wanneer U in uw koninkrijk komt.' Hij zei tegen hem: 'Ik beloof je, vandaag nog zul je bij Mij zijn in het paradijs.' Misintenties 23 november t/m 30 november (Enjoy Together)H.Mis 50 jarig Huwelijk van Harrie en Marie Marcellis Voor de overledenen van de familie Marcellis en de familie Janssen (Stille H.Mis) Hoogfeest van Christus Koning; Drika Peeters-van Tilburg en echtgenoot Harrie; Jaardienst Josefien Sanders-van Ottcrdijk; Jaardienst Martien Couwenberg; Marie Claessens-Jenneskens vanwege haar verjaardag en voor Jac Claessens; Jaardienst Gerrit Peeters (Conbrio) Jaardienst Pieter Jansen en overleden familie; Jaardienst Sijf Roos, tevens voor zijn verjaardag, en voor opa en oma Hendriks Vrij. 14.00 u. Janneke van Osch en Luc Peters Zat. 19.15 u. Niels Claessens en Marijn Claessens Di. 19.00 u. Stef Lemmens en Kevin van Hoof Kerkbijdrage 2007 Al gedaan? Ja, dan hartelijk dank hiervoor. Nog niet? Uw bijdrage is nog steeds welkom. Bankrekeningnummer: 1593.91.784 t.n.v. Parochie H.Oda Ysselsteyn afd. Kerkbijdragen. Bijvoorbaat hartelijk dank. IrJi 7. bti.trl, i ir rJ/.M\\t/.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1