toernooi Darten en Rikken, Vanavond vrijdag 26 oktober de eerste dart en rik avond van dit winterseizoen, we beginnen om 20.00 uur en de prijsuitreiking is om 23.30 uur, ook als je niet meedoet kun je rustig eens een kijkje kornen nemen. De tweede avond is op vrijdag 7 december en de derde op vrijdag 11 januari. Tot vrijdagavond. Afsluitingstoernooi jeugd inschrijven kan t/m maandag 29 oktober Op zondag 4 november wordt het afsluitingstoernooi gespeeld Elk jaar weer een erg gezellig en leuk toernooi. Vorig jaar werden er door Elly de Wit pannenkoeken gebakken! Toen ze afscheid nam van de jeugdcommissie heeft ze de onderscheiding van "beste Pannenkoekenbakker van TVY" ontvangen!! We hebben toen ook geregeld dat ze voortaan ingedeeld staat voor kantinedienst tijdens het afsluitingstoernooi Wat zal ze dit jaar van plan zijn? Speciaal voor diegenen die op vakantie zijn hebben we de inschrijfdatum verlengd tot en met maandag 29 oktober. Het zou jammer zijn dit toernooi te missen. Doe zo snel mogelijk onderstaand strookje bij Gerda van Lipzig, Jan Poelsweg 2 in de brievenbus te stoppen. Via e-mai! mag ook: harriel@home.nl. Voor de kinderen die liever nog geen wedstrijdje spelen, worden spelletjes georganiseerd. Geef dit wel even door als je je opgeeft. Op donderdag of vrijdag sturen we je het schema via de mail door, zodat je kunt zien hoe laat je verwacht wordt. Ook za! er een schema bij het inschrijfbord hangen op de banen. Naam Adres Ik tennis graag wedstrijden Ik doe mee aan de spellen Datum; 8 - 9 - !1 november (voorrondes) 14-15 november (finale) Her 26e Ben Camps toernooi is een 'open' toernooi, dus iedereen kan zich opgeven m ons clublokaal "Herberg de Peel" door betaling van Eur. 5,00 Opgave tot en met vrijdag 2 november a.s. waarna de loting zal plaatsvinden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6