Programma van 25 okt. t/m 03 nov. 25-okt Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 Pyjama-Party 26-okt Vrijdagavondgroep 20:30 29-okt Band: Melodramatic! 20:00 Medewerkersgroep 2 01-nov Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Lampionnen maken 02-nov Vrijdagavondgroep. 20:30 03-nov Zaterdagavondgroep 20:00 Melodramatic! Zaterdag 27 oktober staat Melodramatic op het podium van Jera'70 in Ysselsteyn. Deze uit Woerden afkomstige band, gaat er met hun Rock en Ska-covers voor zorgen dat het publiek een onvergetelijke avond zal hebben. De 8-koppige coverband Melodramatic is uniek in z'n soort. Door de brede muzieksmaak van de bandleden en de inmiddels jarenlange ervaring, is een 'rockbandje' uitgegroeid tot een 'No nonsense-BOOM-in your face' rock ska party machine. Zonder pardon wordt de ene hit na de andere het publiek ingeslingerd in een tempo dat maar een ding kan betekenen: Melodramatic wil het publiek vanavond vermaken! Denk niet aan een standaard rockcoverband, want, deze formatie is niet te beroerd om een classic, Irish traditional of glamour-rockhit even te 'schudden voor gebruik'. De blazers zorgen ervoor dat de uitstapjes naar feest ska onverwacht en helemaal raak zijn. De roadie kan een behoorlijke keel opzetten dus ook hij legt even een bezoekje aan het podium af. En zo wordt tijdens een show een kroeg omgetoverd tot bruisend feestcafé, bezoekers van een schuur- of tentfeest sluiten hun avond al 'crowdsurfend' af, en de festival bezoeker koopt een nieuw shirtje omdat z'n ouwe zeiknat van het zweet voor het podium is blijven liggen.. Alle ingrediënten zijn wederom aanwezig om er een zeer geslaagd feest van te maken aanstaande zaterdag bij Jera'70. Vanaf 20.00 uur zal het bier rijkelijk vloeien tot in de kleine uurtjes. De entree bedraagt €5,-. Donderdagavondgroep Donderdag 25 oktober, hebben we voor groep 7 en 8 een pyamaparty. Op deze avond hebben we voor jullie nog een super mooie activiteit geregeld, namelijk een spokentocht. Deze avond beginnen we zoals altijd om 18:30. De volgende dag is het om 09:30 afgelopen. Voor het ontbijt zal worden gezorgd. Bolchrysantenactie De jaarlijkse bolchrysantenactie vindt dit jaar plaats op 26 en 27 oktober. Willen alle medewerkers aub reageren op de e-mail welke rond is gestuurd door onze voorzitter! Check voor meer info www.iera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 27 oktober naar zondag 28 oktober begint de wintertijd, de kolk wordt dan één uur terug gezet. Donderdag Vrijdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2