Y ssel Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr, 43 26 oktober 2007 Oktobermaand, Rozenkransmaand Van de parochie Zat. 27 okt. 19.15 u. Zon. 28 okt. 15.00 u. Di. 30 okt. 18.45 u. Woc. 31 okt. 17.00 u. Hoe gaat het bidden van de rozenkrans? Het gebeurt als volgt: 1 Beginnen met een kruisteken. 2 Geloofsbelijdenis. Bij elke vrijliggende kraal bidt men: Eer aan de Vader, de Zoon en de H. Geest, gevolgd door het Onze Vader. Amen 3 Bij het z.g. staartje bidt men: le kraal: Ik groet U dochter van God de Vader, gevolgd door Weesgegroet. 2C kraai: Ik groet U moeder van God dc Zoon, Wees gegroet 3e kraal: Ik groet U bruid van God de H. Geest, Wees gegroet Vrijliggende kraal: Eer aan de Vader enz. 4 Dan volgen de tien kralen waarbij het Wees Gegroet gebeden wordt. Vooraf gegaan door de geheimen van de rozenkrans. Wij kennen de glorievolle geheimen(Deze worden op dinsdag en vrijdag gebeden.) 1 Jezus verrijst uit de doden. 2 Jezus stijgt op ten hemel. 3 De Heilige Geest daait neder over de apostelen. 4 Maria wordt in de hemel opgenomen. 5 Maria wordt in de hemel gekroond. 5 Het rozenhoedje of rozenkrans wordt afgesloten met de litanie van Maria Misintenties 27 oktober t/m 2 november (Ouderenkoor) Piet Verstappen en Nel Vervoort; Jan Lemmen; Overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; iep, Leen en Gerrit Flinsenberg; overleden ouders Hesen-van Soest; Wim Swinkels en overleden familie; overleden ouders Bert Janssen-Keijsers; Wilhelm Spreeuwenberg, zoon Leo en dochter Annie ALLERZIELENLOF, waarna zegening van de graven Bidden van het rozenhoedje, aansluitend om 19.00 uur de H.Mis. Jan en Jacqueline Bos, voor Piet en Martien Kuijpcrs en overleden familie Wouters H.Mis voor de levenden en overleden leden van de KBO. Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels Claessens en Luc Peters Zon. 15.00 u. Iedereen die wil komen dienen is welkom. Di. 19.00 u. Ron Peters en Marijn Claessens Woe. 17,00 u. Stef Lemmens en Kevin van Hoof

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1