Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 42 19 oktober 2007 Oktobermaand, Rozenkransmaand De collecte van deze week is bestemd voor de MÏVA. Zij rekenen op uw steun. -jiv'CivP'.' Van de parochie Hoe gaat het bidden van de rozenkrans? Hef gebeurt als volgt: 1 Beginnen met een kruisteken. 2 Geloofsbelijdenis. Bij elke vrijliggende kraal bidt men: Eer aan de Vader, de Zoon en de H. Geest, gevolgd door het Onze Vader. Amen 3 Bij het z.g. staartje bidt men: lc kraal: Ik groet U dochter van God de Vader, gevolgd door Weesgegroet... 2C kraal: Ik groet U moeder van God de Zoon, Wees gegroet 3e kraal: Ik groet U bruid van God de H. Geest, Wees gegroet Vrijliggende kraal: Eer aan de Vader enz. 4 Dan volgen de tien kralen waarbij het Wees Gegroet gebeden wordt. Vooraf gegaan door de geheimen van de rozenkrans. Wij kennen de droevige geheimen. (Deze worden op dinsdag en vrijdag gebeden.) 1 Jezus bidt in doodsangst tot zijn hemelse Vader. 2 Jezus wordt gegeseld. 3 Jezus wordt met doornen gekroond. 4 Jezus draagt zijn kruis naar de berg van Calvarië. 5 Jezus sterft aan het kruis. 5 Het rozenhoedje of rozenkrans wordt afgesloten met de litanie van Maria Misintenties 20 oktober t/m 26 oktober Zat. 20okt. 19.15 u. Di. 23 okt. 18.45 u. Misdienaars: (Vivace) Marlidie Bastiaansen; overleden ouders Classens-Baten; Overleden familie Juffermans-Spruit en uit dankbaarheid; Jaardienst Truus v.Schijndel-Thijssen en overleden familie; Voor de levenden en overleden leden van SV.Ysselsteyn, in het bijzonder voor Frans Claessens Bidden van het rozenhoedje, aansluitend om 19.00 uur de H.Mis. Jaardienst Theo Vollenberg Zat. 19.15 u. Stef Temmens en Ron Peters Di. 19.00 u. Janneke van Osch en Luc Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1