Vivace Paardensportvereniging Ysselsteyn De paardensportvereniging Ysselsteyn mag terugkijken op een zeer geslaagd weekend. De Samengestelde Wedstrijd is heel goed verlopen en het weer was ongelooflijk mooi. De voorbereidingen van deze eventing, die al in februari beginnen voor de organiserende commissie, heeft haar vruchten afgeworpen. Een groot deel van de Nederlandse topruiters, waaronder Alice Naber en Jan van Beek kwamen woorden tekort om hun bewondering uit te spreken voor de organisatie en de crossbouwers. Het was werkelijk een unieke wedstrijd. De vele bezoekers hebben genoten van de dressuur en het springen, maar de cross was toch bij iedereen favoriet. Over het gehele terrein liepen grote groepen mensen te genieten van de omgeving en het weer, maar bovenal natuurlijk van de prestaties van alle deelnemers. Op zaterdag waren de beginnende combinaties aan de beurt en opvallend hierbij was het grote aantal regionale beginnende ruiters. De samengestelde wedstrijdsport, tegenwoordig eventing genoemd, kent momenteel een enorme groei en het enthousiasme van de deelnemende combinaties slaat over op vele anderen. Op zondag traden de meer ervaren combinaties in het voetlicht. De opgave waar zij voor kwamen te staan was uiteraard moeilijker, maar de algemene opinie was dat het een leerzame, opbouwende wedstrijd was, waarbij degenen, die zich voldoende hadden voorbereid, alles foutloos konden volbrengen. Imposante hindemissen werden op vaak prachtige wijze overwonnen, Vooral bij de watercombinatie stond het publiek rijen dik de deelnemers toe te juichen. Al met al is Ysselsteyn weer eens duidelijk op de kaart gezet. Heel veel dank hiervoor is de vereniging verschuldigd aan de grondeigenaren, die zo welwillend hun grond beschikbaar stellen voor dit evenement. Maar ook de enorme groep mensen vanuit Ysselsteyn en de regio die vrijwillig hun hulp hebben aangeboden zijn voor dit evenement echt onmisbaar. Over beide dagen waren ruim 200 vrijwilligers in touw en 's morgens om 06.30 uur waren de eersten al aanwezig. Zij hebben zich uitmuntend ingezet om deze wedstrijd het nationale respect te geven, dat het verdient. En natuurlijk de sponsoren, want zonder hun financiële hulp kan de vereniging een dergelijk evenement niet organiseren. Allen nogmaals alle lof toegezwaaid en heel ernorm bedankt!!!! We zijn blij dat er ook een lid van onze vereniging in de prijzen viel. Irène Potten behaalde met Jupiter een tweede plaats in de klasse B. Jammer genoeg kwam ze net 4 punten te kort om I .imburgs Kampioen te worden. Afgelopen weekend waren in Vechel de Nederlandse Kampioenschappen mennen Klasse 1-2-3. Ons Lid Pierre Summers met zi jn groom Grad Jacobs werden daar in de klasse 3 Nederlands kampioen Dressuur. ïn hel totaal klassement Dressuur vaardigheid en Marathon tesamen werden ze 2 e dus reserve kampioen) Proficiat met het mooie resultaat. De Recreatiemenners Ysselsteyn e.o. GEMENGD KOOR VIVACE, a.s. Zondag 14 okt. brengen we een serenade aan de jubilerende muziekvereniging de Peelklank. Bijeenkomst (in uniform) om 12.00u. in Smelehof. Witte map meebrengen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6