/T\ Muziekvereniging de Peelklank ->3,,\ Repetitie fanfare 7Vandaag, vrijdag 12 oktober, is er géén repetitie voor de fanfare. Examens opleiding W. Jacobs Woensdag 10 oktober hebben 7 leerlingen van de opleiding van W. Jacobs deelgenomen aan de praktijkexamens voor het A-diploma. Bij het inleveren van de kopij voor dit YNB waren de uitslagen nog niet bekend, zie hiervoor YNB van volgende week. Nederlands kampioenschap solisten/ensembles slagwerkers N.a.v. het behaalde resultaat op de solistenwedstrijd in Huizen in april jl. zijn 7 jeugddrummers uitgenodigd voor deelname aan het Nederlands Kampioenschap solisten/ensembles slagwerkers. Dit kampioenschap wordt a.s. zaterdag 13 oktober gehouden in zaal 't Huiken, Lange Wijden 33 iri Elburg. Het eerste optreden van de deelnemers van onze vereniging begint om 9.30 uur. De overige optredens vinden plaats tussen 9.30 uur en 12.00 uur. Gezamenlijk vertrek van deelnemers en toeschouwers vanaf het gemeenschapshuis om 7.00 uur. Wij wensen Douwe, Chantal, Guus, Bart, Sanne, Mark en Jelle heel veel succes! Anierloterij Op de door ons verkochte loten van de Anjerloterij zijn dit jaar helaas geen prijzen gevallen. Receptie A.s. zondag 14 oktober is er van 11.00 - 12.30 uur een receptie i.v.m. het 60-jarig jubileum. Leden graag om 10.40 uur aanwezig in uniform. De jeugdleden die nog geen uniform hebben worden verwacht in lange blauwe spijkerbroek, witte bloes en zwarte schoenen/laarzen. Tijdens de receptie zal de fanfare ook nog blazen, denk dus aan je instrument en muziek/marsboekje. De leden van de drumband worden om 11.00 uur in het gemeenschapshuis verwacht in uniform. Terugblik "Music around the World" Afgelopen weekend werden in het kader van het 60-jarig bestaan van de fanfare een tweetal concerten gehouden: "Music around the World". Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan het welslagen van deze concerten: de leden voor hun inzet, de sponsors/begunstigers voor hun bijdrage, de vrijwilligers die in de voorbereiding, tijdens en na afloop van de concerten hebben geholpen en zeker niet te vergeten het publiek! Helaas kon wegens familieomstandigheden het optreden van de Ierse solodans niet doorgaan. Het was voor ons niet mogelijk om een paar dagen voor het concert nog een vervang(st)er te regelen. Wij vragen uw begrip hiervoor. P.D.V. Ysselsteyn Woensdag 17 oktober ledenvergadering in ons clublokaal, aanvang 20.00 uur. Ook kunnen dan de afrekeningen van de laatste vluchten betaald worden, evenals de vaste voetringen 2008. P.D.V»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5