Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie. Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 41 12 oktober 2007 OktobermaandRozenkransmaand Van de parochie Hoe gaat het bidden van de rozenkrans? Het gebeurt als volgt: 1 Beginnen met een kruisteken. 2 Geloofsbelijdenis. Bij elke vrijliggeinde kraal bidt men: Eer aan de Vader, de Zoon cn de H. Geest, gevolgd door het Onze Vader. Amen 3 Bij het z.g. staartje bidt men: le kraal: Ik groet U dochter van God de Vader, gevolgd door Weesgegroet... 2C kraal: Ik groet U moeder van God de Zoon, Wees gegroet y kraal: Ik groet U bruid van God de H. Geest, Wees gegroet Vrijliggende kraal: Eer aan de Vader enz. 4 Dan volgen de tien kralen waarbij het Wees Gegroet gebeden wordt. Vooraf gegaan door de geheimen van de rozenkrans. We kennen de blijde geheimen.(worden gebeden op de maandag en donderdag.) 1 De engel Gabriël brengt de blijde boodschap aan Maria. 2 Maria bezoekt haar nicht Elizabet. 3 Jezus wordt geboren in de stal van Betlehem. 4 Jezus wordt inde tempel aan God opgedragen. 5 Jezus wordt in de tempel wederge vonden. 5 Het rozenhoedje of rozenkrans wordt afgesloten met de litanie van Maria Misintenties 13 oktober t/m 19 oktober (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Andreas en Anna Philipsen-Hendrickx; Toon Wismans; Frans Swinkeis; Jaardienst Peter van Dijck en Maria Wismans; overleden familie Maessen; Jaardienst To Janssen-Thielen; Piet Arts (Vijverhof); jaardienst ouders Martens-Peeters Bidden van het rozenhoedje, aansluitend om 19.00 uur de H.Mis. Truus Spreeuwenberg-Philipsen en overleden familie Spreeuwenberg-Philipsen; Overleden familie Peters-Michels; G.erard Fleurkens en overleden familie Fleurkens en overleden familie van Staveren Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke van Osch en Marijn Cleaascns Di. 19.00 u. Kevin van Hoof en Luc Peters a.s. zondag 14 oktober wordt er in onze kerk gedoopt: Dirk Wijnands Woensdag 17 okt. Thema avond Geloven NU in het zaaltje bij de kerk van 20.00- 21.30 uur met als thema "Het verbond voor alle volken" Iedereen is van harte welkom, die meer wil leren over geloven. Zat. 13 okt. 19.15 u. Di. 16 okt. 18.45 u. <-• - - - - i, r.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1