Jubileum 5 x 11 Jaor De Piëlreus de Ien Smelehof: 10 november: Fiëstelukke leeje vergadering Ien Fieëstzaal Ysselsteynseweg 79: 16 november: Receptie Prinsebal rnit uutkomme 55' Prins 17 november: Vorsteraodsbal alle veriëniginge gemeante Venraoj 23 november: Jeugdaovund vur de jeugd van brugklas t/m 16 jaor 24 november: Fieëst mit optreeje Luchtmachtkapel 25 november: Kiendermiddag vur alle kiender t/m groep 8 Reuze Kanjers r Prins Fons den urste en Vorst Geert hebbe vurrige waek den aftrap gegeave waornao de Reuze Kanjer actie van start is gegaon! Hierbeei kunde spare vur alle prinse van de afgeloëpe 55 jaor, die afgebeeld zien °P enne Reuze Kanjer. Dees Reuze Kanjers kunde dan verzamele ien ut 5x11 Jubileumboek, wat zaoterdag aeej ow an huus te koeëp angebode wurd. De Reuze Kanjers zien verkriegbaar ien de volgende winkels: Bakkerij Van Gassel, Coop Seuren, Tankstation Ysselsteyn, van Diercndonck, Winkel Boerenbond Ysselsteyn en Kapsalon Haarmode Irma. Bee, besteding van 5 euro ien de winkel kriegde enne Kanjer, mit en maximum van 5 Kanjers per kier. npVafttprdap 13 oktoëber got de verkoeëp van de 5 x 11 Jubileumbuük plats viende waonen geej dees Kanjers kunt spare, De APK (Aid Prinse Kompeneej) got op dizze dag tusse 10 en 16 uur deur an deur mit dees buük. Ut 5x11 Jubileumboek kost slechts €11,-. €11,- vur en prachtig boek en waormit geej ok ut orgamsiere van ut Jubileum Ficst meugeluk makt. Same mit ut hiële durp un beejdrage levere an un prachtig durpsfiest. nna Binde toevallig nie thuus zaoterdag dan kunde op vertoeën van ut briefke wat ien de brievebus is gedam no tot 27 oktoëber ow boek koeëpe beej de Boerenbondswinkel. Ieder gezin het recht op ,en Jubileumboek. Nao 27 oktoëber volgt dan den vreeje verkoëp van de ovvergebleve Jubileumbuük. Als geej Reuze Kanjers dubbel het gooi ze dan nie weg, op 25 november zal dur ok nog en ruilbeurs gehalde werre, zoedal iederiëen zien boek vol kan kriege. Orkest van de Koninklijke Luchtmacht Op 24 november zal het orkest van de Koninklijke Luchtmacht een optreeje verzurge. Hiervur hebben weej en kaartverkoeëp op 27 oktoëber um 20.00u ien de Smelehof. ,T, t Vanaf 29 oktoëber gaon dan de resterende kaarte ien de verkoeëp beej de Boerenbond en Tankstation. 1 Te Koop Woonhuis Dopheide 19 Open Huis op Zaterdag 13 Oktober van 11.30 tot 12.30 uur.. Vraagprijs 239.000 k.k. Tel: 06-30977607 Totaalinstallateur met een prima service Zeker van uw zaak met de 24 uurs service-dienst KEIJSERS'M ANDERS Installatietechniek BV ÜU.KTKO H

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12