Ysselsteyn gaat zorgen voor zijn toekomst. De kersverse Ysselsteynse Stichting 't Zorghuus maakt op de komende dorpsraadvergadering haar piannen bekend. Plannen die als doel hebben om mensen met dementie, verstandelijke en lichamelijke handicaps in eigen dorp goedverzorgd te kunnen laten wonen. Mensen dus die tot op heden buiten ons dorp verzorgd en opgevangen moeten worden. Hoewel dit soort initiatieven momenteel gunstig worden ontvangen door gemeente en landelijke overheid zal Stichting 't Zorghuus haar plannen alleen kunnen ontwikkelen als er brede steun is van de bevolking van Ysselsteyn. Stichting 't Zorghuus is, zoals de naam al zegt, speciaal opgericht om deze plannen te kunnen ontwikkelen. Het bestuur bestaat uit Ysselsteyners en zal zich presenteren op de dorpsraadvergadering Dus kom naar de dorpsraadvergadering in het gemeenschapshuis op maandag 8 oktober om 20.00 uur. Vacature gebouwbeheerder De JERA is op zoek naar iemand die de functie van gebouwbeheerder op zich willen nemen. Wat houdt dit in? Een paar keer per maand krijgt de JERA overdag bezoek van o.a. de tapwacht, onderhoudsteam Bavaria en andere instellingen. Voor onze vrijwilligers en bestuursleden is het vaakerg lastig om hierbij aanwezig te zijn. Als beheerder bent u de contactpersoon en zorgt u dat het gebouw open is als een van deze instanties komen. Verder gaat het om klein onderhoudswerk zoals zorg dragen dat buitenverlichting en noodverlichting werkt. Al met al zal dit per maand slechts een paar uurtjes werk zijn. Maar voor ons is dit een zeer welkome aanvulling. Omdat de controles veelal overdag plaats vinden is het uiteraard van belang dat u regelmatig in deze uren thuis bent. Leeftijd is niet van belang, wij vinden het veel belangrijker dat u belangstelling heeft voor de JERA en zich kunt inleven in de jeugd. Verder vinden wij het geen enkel probleem als u dit met meer personen wilt gaan doen, dal is namelijk ook nog gezelliger ook. Bij interesse of vragen kunt u contact opnemen met onze voorzitter Patrick Marcellis tel.: 541505 of via mail bestuur@jera70.nl Op vrijdag 5 oktober zal dokter Francis Weijers in onze praktijk als huisarts beginnen. Wij wensen haar een goede start, een fijne werkplek en een goede en langdurige samenwerking met de assistentes en de dokters en vooral met de patiënten. Zij is werkzaam op dinsdag, donderdag en vrijdag. Huisartsenpraktijk de Wildenberg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17