Donderdagavondgroep: 13-09-07 Eiruilspel 20-09-07 Bosspel Groep 7/8 Groep 5/6 Donderdagavondgroep: Donderdag 20 september hebben we voor groep 5 en 6 een bosspel. We zullen op deze avond op de fiets naar het bos gaan, dus neem allemaal je fiets mee. Check voor meer info www.jera70.nl Jera-Kamp 2008 in Asten Het Jera-Kamp 2007 is nog maar net voorbij en de voorbereidingen voor Jera-Kamp 2008 zijn alweer in volle gang. Elk jaar proberen we weer een mooie grote locatie te vinden waar we voorheen nog nooit op kamp zijn geweesten dat is ook deze keer weer gelukt! We gaan volgend jaar van zaterdag 12 juli t/m 19 juli (week 29) op kamp in Blokhut Polderhonk .n Asten. Dit is de 2e week van de basisschoolvakantie en de week na de Ysselsteynse kermis. Het is een mooi scoutinggcbouw dat ideaal is ingericht om een week met de kids in te bivakkeren. De ligging is ook ideaal een kampvuurplaats, een omheind speelveld en gelegen aan de rand van het dorp, bos en een evenemententerrein. Foto's van het gebouw zijn te zien op de internetsite www.scoutingastenml Jera-Kamp is voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 van de basisschool en soortgelijke groepen van het speciaal onderwijs. Kinderen die nog nooit zijn mee geweest en een indruk willen krijgen van wat het Jera-Kamp allemaal inhoud kunnen een kijkje nemen op de site: www.jera70.nl Ouders houdt deze week vrij! Jera-Kamp leiding 2008 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Wadssrhonl 'StOda'- Oudervereniging Op 9 en 10 oktober a.s. wordt weer een kledinginzamelingsactie gehouden. Binnenkort tre u hierover meer informatie aan in het YNB. Vieringen Sinterklaas De intocht van Sinterklaas zal dit jaar zijn op zondag 18 november. De Sint bezoekt de school op dinsdag 4 december. - Opbrengst collecte nierstichting Van 16 t/m 22 sept. Wordt landelijk gecollecteerd voor de nierstichting. Zoals bekend, werd in Ysselsteyn eind februari tijdens de "Week van de NIERSTICHTING Goede Doelen"al voor de nierstichting geld ingezameld. Er werd een prachtig bedrag opgehaald t.w.v. 1.021,10. Namens de nierstichting hartelijk bedankt. Een speciale dank aan alle collectanten en de organisatie. Hopelijk kunnen we volgend jaar ook weer op hen en op u als gulle gever weer rekenen. Q

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2