^Étauyaè' Rabobank Venrav Open Deze week wordt voor de elfde opeenvolgende keer in de Gemeente Venray het Rabobank Venray Open Tennistoernooi gespeeld. Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV LeunenA/eulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. Woensdagavond vanaf 18.00 uur starten we met de poule-wedstrijden op de diverse parken. TVY is zoals vanouds in alle categorieën vertegenwoordigd. Van de senioren speelt de klasse 7 (D1) in Leunen, de klasse 8/9 (D2/E) speelt op de banen van TC Rodhe en de klasse 50+ speelt hun wedstrijden in Oostrum. In Ysselsteyn speelt de Open klasse( 5-6). De wedstrijden voor de jeugd vinden allen plaats op het park van TC Venray, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, de finalewedstrijden en de wedstrijden om de 3e/4e plaats worden op vrijdag gespeeld. De finales van de senioren en de wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats worden op zaterdag gespeeld op de banen van TC Venray. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 18.00 uur. De prijzen zullen namens de Rabobank worden uitgereikt door Stephan Keijzers. Wie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar wist TVY 3 prijzen in de wacht te slepen. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen, bent van harte welkom, de toegang is gratis. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi kunt u vinden op de website van Venray Open. www.venravopen.nl. Naiaarscompetitie: Team- en competitie-indeling bekend! De definitieve team- en competitie-indeling staan op www.vsselstevn.com/tvy. Sommige teams spelen een dubbele competitie met uit- en thuiswedstrijden, andere teams spelen een enkele competitie. De competities zijn allemaal dicht bij huis met leuke tegenstanders. Binnenkort volgt er nog een informatiebijeenkomst voor de teams. Kantinedienst 18 auq Frans van Soest Hans Spreeuwenberg 19 aug Gerard Sikes Mark Smits Henk Strijbos 20 aug Pieter Swinkels 21 aug Hans Rongen 22 aug Ton Swinkels 23 aug Theo Tilleman 24 aug Mark vd Valk poetsen 22 aug Mariëlle van Meijel Nancy van Neerven |Cor Paint Verf en Wand Ouder/Kind toernooi Op zondag 9 september wordt het ouder-kind toernooi gespeeld. Alle junioren die zin hebben, mogen dan met hun vader of moeder gezellig een paar wedstrijdjes tennissen. Natuurlijk mag het ook een oom, tante of iemand anders zijn. Diegene hoeft ook niet bij onze club te zijn en niet eens te kunnen tennissen. Dat maakt het juist extra leuk! Zin om mee te doen? Doe onderstaand strookje vóór 31 augustus bij Gerda van Lipzig (Jan Poelsweg 2) in de brievenbus. In het YNB van donderdag 6 september zal de indeling staan. Naam doet op zondag 9 september samen met mee aan het Ouder-Kind toernooi.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6