D£ PEELKLANK MurickvcrcnijiiK AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 22 augustus is er om 13.30 uur kienen in de Smelehot. KBO x wy OLDERENKOOR Maandag 20 augustus (10.00-11.00 uur) gaat het koor weer s,/ beginnen met de repetitie in het gemeenschapshuis. Na 11.00 uur gaan we gezellig een half uurtje ontspannen onder het genot van een kopje koflie/thee, zodat we iond het middaguur weer thuis zijn. Wij vinden dit een mooie invulling van de maandagmorgen. Als u interesse zou krijgen is het nu na de vakantie een mooie gelegenheid om een begin te maken om mee te komen zingen. "BLIJF OP EIGEN BENEN STAAN" Bekijk uw slaapkamers Vraag: Is het licht boven elk bed moeilijk te bereiken Antwoord: Zo, ja Zet een lamp vlak naast het bed, zodanig dat u er makkelijk bij kunt KBO-ouderenadviseurs: Samen Zorgwerk, tel.: 542039 of 548015. Spreuk van de Week: "Liefde is troost in droefheid, stilte in tumult, rust in onrust, hoop in wanhoop Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare A.s. zondag 19 augustus is de eerste groepsrepetitie voor hel klein koper ter voorbereiding op het jubileumconcert "Musci around the world". De repetitie is van 11.00 - 12.30 uur in het gemeenschapshuis. Bij het klein koper horen bugels, trompetten, altsaxen en sopraansaxen. De eerste groepsrepetitie voor het zwaar koper en slagwerk is op zondag 26 augustus, ook van 11.00 - 12.30 uur. Onlangs is per e-mail het repetitieschema verstuurd, waarin opgenomen de extra (groeps)repetities. Heb je geen e-mail of kun je het schema niet afdrukken, neem dan contact op met Jacqueline van Asten (tel. 541849), dan krijg je op de repetitie alsnog een schema. Noteer de datums van de extra repetities in je agenda of op de kalender en probeer er zoveel mogelijk rekening mee te houden. Voor vragen kun je altijd terecht bij een van de bestuursleden. Corveedienst Corveedienst voor de maand augustus: Hans Michels, Toon van de Pas, Jodie Peeters en Margriet Potten. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Feestavond Heb je je nog niet opgegeven voor de feestavond van zaterdag 25 augustus maar wil je wel komen, geef je dan zo spoedig mogelijk op bij Leo van Soest, Peggy Arts of Jolanda Wilmsen. Nieuws m.b.t. 60-jarig jubileum Op zaterdag 6 oktober en zondagmiddag 7 oktober geeft de fanfare een tweetal spetterende jubileumconcerten onder de naam "Music around the world". Met medewerking van zang, dans, pipeband en instrumenten als didgeridoo en accordeon nemen wij u mee op een wereldreis. Dit mag u niet missen! Op zaterdag 13 oktober organiseert Muziekvereniging 'De Peelklank' ter gelegenheid van haar 60-jarig bestaan een spectaculaire goederen- en dienstenveiling. Verschillende exclusieve kavels, die u normaalgesproken nergens kunt kopen, zullen door een echte veilingmeester geveild worden. Uiteraard komt de opbrengst hiervan ten goede aan muziekvereniging 'De Peelklank' voor de aanschaf van nieuwe instrumenten. Het belooft een mooie happening te worden. Houdt u deze datum alvast vrij! Binnenkort volgt er meer informatie in YNB,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4