Ysselsteyni Nieuws- Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 31 3 augustus 2007 De kosten voor gelezen heilige missen zijn: Op dinsdag Op Zaterdag 7.00 €21.00 Van de parochie Lucas 12,13-21 Iemand uit de menigte zei tegen Jezus: 'Meester, zeg tegen mijn broer dal hij de erfenis met mij moet delen.' Hij zei tegen hem: 'Wie heeft mij als scheidsrechter tussen u beiden aangesteld?' Hij zei tegen hen: 'Pas op voor iedere vorm van hebzucht! Ook al heeft een mens nog zo veel, zijn leven bezit hij niet.' Hij vertelde hun een gelijkenis: 'Er was eens een rijke, wiens land veel had opgebracht. Hij dacht bij zichzelf: "Wat moet ik doen? Ik heb geen ruimte om mijn oogst op te slaan." "Dit ga ik doen," dacht hij, "ik breek mijn schuren af en ga grotere bouwen; dan kan ik daar al het graan en mijn andere goederen in opslaan, en tegen mezelf zeggen: Je hebt daar nu heel wat liggen, jongen, je kunt jaren vooruit. Rust nu maar eens uit, eet, drink en neem het ervan." Maar God zei tegen hem: "Jij dwaas, nog deze nacht wordt je leven opgeëist, en voor wie zijn dan al die voorraden die je hebt aangelegd?" Zo vergaal het iemand die rijke schatten verzamelt voor zichzelf en niet voor God.' Zal. 4 aug. 19.15 u. Di. 7 aug. 19.00 u. Misintenties 4 augustus V m 10 augustus (Vivace) Ouders Verheijen - Verstccgen; Jaardienst Gerardus Vergeldt en echtgenote Maria Burgers; Jaardienst Tilly Jeurissen; Ouders Pouwels - Muijsers en overleden familie; Jaardienst Gerardus Deters en Maria Deters - Theunisscn Wilhelmus Bollen en echtgenotes; Truus van Schijndel - Thijssen vanwege haar verjaardag Piet Arts namens de bewoners van de Vijverhof Jan Bos, Jacqueline Bos - Janssen, Piet en Martien Kuijpers, Adje, Frans en Wouter Misdienaars: Zat. Stef L. en Luc P. Di. Marijn Cl. en Ron KI. -t,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1