ZVV Herberg De Peel A Tennis Vereniging I Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen 2007 De clubkampioenschappen zijn in de periode van 18.08.2007 t/m 2.09.2007 U kunt zowel voor de enkel als voor de dubbel inschrijven tot en met zondag 12.08.2007 - 24uur op onze site www.vsselstevn.com/tvv of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding. In deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 4 werkdagen en op maximaal een weekend uitgezonderd het finaleweekend). De dubbelpartner wordt hierbij mee geteld bij het bereiken van het maximum. Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond gepland worden wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden.) Er wordt gespeeld in een poule systeem. T SS6ISTByfl Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tie-break tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen ernaar streven om in poules van 4 of meer te starten. Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo. Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd. Vanaf de halve finales of als de tijd het toelaat v.a. de kwart finales wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tie-break in ieder set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden aan de wedstrijdleiding. Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding. Kalle Voigt 0478-545008 (samen met Mustafa Sorkhabi 06-38050257) Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht om het boven staande te accepteren. Tossen op woensdag Er is elke woensdagavond tossen vanaf 19.00 uur. Bij voldoende belangstelling zullen dus alle drie de banen bezet zijn. Ook de kantine zal tijdens deze avonden open zijn. ledereen is natuurlijk van harte welkom -rr\ I I n I I ID Zondag stond er weer eens een gewone clubtocht op het programma. We kozen I UUl\LLUDvoor een tocht richting Boshoven, Budel en Maarheze. Waarom? Gewoon, de "O 0 wincl waaide uit die hoek. Met 13 clubleden en een jeugdige gastrijder vertrokken we om klokslag negen. Na een voerspoedige rit zonder lekke banden en dergelijke moest er de laatste 7 tot 8 km nog even gekoerst worden. Mike stak het vuurtje aan en reed samen met Rob weg op de Paardenkopweg net nadat we het spoor waren over gestoken. Het duurde even voordat de achtervolging georganiseerd was waardoor de ontsnapten in het vizier bleven. Dit ondanks dat er tussen 40 en 45 in het uur gereden werd. Het gat leek steeds overbrugbaar maar doordat enkele "linkmichels" niet goed mee overnamen konden beide weg blijven. Mike kon hierdoor Rob verschalken in de sprint. Genoeg stof om op het terras na te kaarten. We reden 96 km in precies drie uurtjes. De competitie-indeling voor het komende seizoen is aan jullie allemaal via de mail verzonden. Heb je hem niet gekregen, laat het me dan weten via 0478-541702 of marc.marcellis@home.nl .laarvergadering De jaarvergadering is gepland op maandag 27 augustus om 20,30 uur bij Egelmeers. Voor actueel nieuws: www.herberqdepeel.nl/nieuws.php Hallo allemaal

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6