Jera-Kamp 2007 Het Jera-Kamp 2007 zit er alweer op....ohhhhsnik snik. Wat gaal zo'n week toch snel voorbij! Met een grote groep, het record aller tijden zelfs; met 58 kinderen en 15 leiding, zijn we op kamp geweest in het plaatselijke gemeenschapshuis van Wellerlooi 't Luukske. Het was weer een week om nooit meer te vergeten. Het weer was tropisch warm. er heerste een gezellige sfeer, de activiteiten waren goed geregeld en iedereen is weer veilig en ongedeerd thuis. De organisatie kan dus terugkijken op wederom een super geslaagd kamp. Natuurlijk kan zo'n fantastisch kamp niet alleen door de Jera mogelijk gemaakt worden, daarom willen we nog graag de vele vrijwilligers, sponsoren en de personen van wie we materiaal konden lenen bedanken: Coop Seuren, Roelanzia, Herberg de Peel, Forest, De Bosserij, Snackpoint snackers, Peter Claessens Timmerwerken. Boerenbond Ysselsteyn, Sikes Champions, Toon Peters, Aannemersbedrijf MJ Teunissen, Autoverhuur dc Mulder, Keijsers-Manders Installatietechniek, Maatschap Peters, Huisartsenpraktijk de Wildenberg, Las en Constructiebedrijf Jo Stevens, SV Ysselsteyn, Martin en Carine Houben, Tom Bouwman, fam. van de Ven, fam. Jaspers, Kees Gommers, Double U Rules, Mathy van Ass, Raymond Vergeldt. Joep Litjens. Dennis Lemmens, Bobby de luie hond, Appie Hein, alle bellende kinderen en shoppende ouders en natuurlijk ook de vele vrijwilligers die mee hebben geholpen met de diverse activiteiten zoals: De verdwijning van de Milka Koe, Vossenjacht, dc Dropping en de Spokentocht. Een speciaal bedankje gaat uit naar de organisatie van de Spokentocht. Dc organisatie bestaande uit maarliefst 15 personen heeft er dit jaar echt een prachtige tocht van weten te maken. Het was een spokentocht waar nog lang over nagepraat zal worden door de kinderen en de leiding!! Natuurlijk zijn er altijd personen die we zijn vergeten te vermelden. Ook deze personen van harte bedankt. Het is fijn om te weten dat heel Ysselsteyn het Jera-Kamp een warm hart toe draagt. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog l/m de fotoavond bewaard worden. Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera. Meer info over de fotoavond volgt t.z.t. nog. Kinderen hartstikke bedankt voor de fijne week! Het was een erg fijne groep, ze luisterden goed, maakte veel lol en deden actief mee aan de diverse spellen. De kinderen die in groep 8 zaten veel succes op de middelbare school en de andere tot volgend jaar op Jera-Kamp 2008 in Namens het leidingteam: Kampkoerier Hennie Beelen, Ellen Egelmeers, Anouk Ewals, Sjoerd Ewals, Roel Linders, René van de Pas. Renatc Peeters. Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Ingo Seuren, Tineke Vergeldt. Cindy Peters, Kim van Osch, Jos Arts, Stijn Claessens en Willem Verheijen. Heb je nog op- of aanmerkingen vertel het dc leiding! Voor het leidingteam: maandag 30 juli om 20.00u. evaluatie Jera-Kamp Mededeling redactie Y.N.B. I.v.m. vakantie verzoeken wij u vriendelijk de copie voor week 31 in te leveren dinsdag 31 juli voor half 9. Bedankt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2