S an 05 jul t/ni 14jul. Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6/7/8 Afscheidsdisco 2-late Rattlesnake Shake 20:00 Medewerkersgroep 1 Helpende ouders: Robert Stevens Tom Bouwman Geen ZAG ivm Kermis Waterbakgevecht bands 14:00 Medewerkersgroep 1+2 Afscheidsdisco Hennie Beelen Geert Craenmehr 't Zit wel Snorfeest 20:00 Medewerkersgroep 1+2 Vrijdagavondgroep 20:00 Vrijdag 6 juli: Op vrijdag 6 juli mogen we 2 bands in de Jera begroeten. 2-late. een nieuwe, jonge, en energieke band uit Rooy zal de avond openen met een ongetwijfeld spetterend optreden. Na 2-late is het de beurt aan Rattlesnake Shake. Deze band is ongetwijfeld al bekend bij het gros van het publiek, dankzij hun rijke verleden. Met een groot variété aan covers maken ze er onherroepelijk een feestje van. De entree bedraagt deze avond 5,- en de deuren gaan om 20:00 uur open. Duidelijk dus waar de kermis dit jaar aftrapt.... Zondag 8 juli Zondag gaat het kermisfeest weer onverminderd verder. Al vroeg in de middag wordt er begonnen met het in Ysselsteyn wereldberoemde 'Waterbakgevecht'. Opgeven kan nog steeds via onze website www.jera70.nl. De plaatselijke bevolking zal het in diverse gewichtsklassen zittend op een balk. boven een grote bak met water, tegen elkaar opnemen. Wie denkt dat het feestje afgelopen is na de prijsuitreiking zit er goed naast. Na al het buitenspektakel wordt er binnen namelijk verder gefeest. Om 19.30 zal Big Benny een spetterend optreden weggeven, waarna het onvolprezen Puch Maxi de avond verder zal invullen. De entree bedraagt deze dag slechts €5,- Dinsdag 10 juli Op veler verzoek hebben we ook dinsdag wat te doen in de Jera. Het betreft hier een heuse snorrenpar,ly. Wanneer je getooid met snor aan de entree verschijnt, krijg je gratis entree tol het walhalla van de behaarde bovenlip. Verschijn je echter zonder snor aan de entree, dan zullen de welbekende mannen van de snorstore je van een snor voorzien*. Ja je hoort het goed, deze wereldberoemde kunstenaars hebben we weten te strikken om deze avond menig bovenlip van een chique beharing te voorzien. DJ's Mustache en hairy-lips zullen de avond voorzien van feestelijke muziek. Verder zal men deze avond kunnen "Snacke als gekke'. Ook is er een heus Snor-drink kampioenschap. Wij zullen er voor zorgen dat dit de perfecte afsluiter van een geslaagde kermis zal worden. Deze avond kost u aan entree het schokkende bedrag van 0,- (Mits u zich vertoont met snor). Hierbij dient opgemerkt te worden dat baarden, sikken en andersoortige groeisels niet het predicaat snor kunnen krijgen, maar dat deze ook zeer zeker welkom zijn. Nu hebben de meeste mensen geen snor. op politieagenten na, dus ongeveer 95% zal op zoek moeten naar snorren, 100% authentieke kunstsnorren. Programma v; Donderdag ü5-jul Vrijdag 06-jul Zaterdag 07-jul Zondag 08-jul Dinsdag 10-jul Vrijdag 13-jul Check voor meer info www.iera70.nl t v vy V s

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2