RPE I Ysselsteyn Afgelopen week is het 14H Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Opgestart 13 jaar geleden met een gezelligheidstoernooi tussen leden van de diverse tennisverenigingen uit de regio Venray, die deelnamen aan de Dorpencompetitie, is het toernooi intussen niet meer weg te denken uit de Limburgse tenniskalender.Met 136 deelnemers van in totaal 10 verschillende verenigingen was het toernooi dit jaar uitzonderlijk goed bezet en kunnen we stellen, dat we met de huidige baancapaciteit het maximum hebben bereikt. Ondanks de soms zeer slechte weersvoorspellingen hebben we de 120 wedstrijden binnen de beschikbare tijd normaal kunnen afwerken. En wat voor wedstrijden, vele zeer spannende driesetters tot soms diep in de nacht De uitslagen: GD8: DD8: GD7: DD7: HD7: GD6: DD6: HD6: DD5: HD5: 1Elly Verstappen en Dennis Nagelkerke, TV Ysselsteyn 2. Maria en Jules Loenen, TV Ysselsteyn 1Gaby v d., Munckhof en Malou Carvalho, TC America 2. Monique Strijbos en Petra van Dijck, TV Ysselsteyn 1. Yvonne Ousters en Michael Deeks, TC Rodhe 2. Roos Bockholts en André Maessen, TC Venray 1. Gaby v.d. Munckhof en Malou Carvalho, TC America 2. Tilla de Wit en Riet koopmans, TV Ysselsteyn 1Theo Nellen en Marcel Hellegers, TV Ysselsteyn 2. Dido Janssen en Marcel Verbers, TC America 1. Renata van Vegchel en Lou Gilissen, TC Rodhe 2. Marie-José Jamin en Han Hagedoom, TC Rodhe 1. Marij van Kempen en Rieta Buth, HTC Horst 2. Gonny van Dijck en Riek Heidens, TV Ysselsteyn 1Erwin Dijkstra en Ruud Vermeer, TV Ysselsteyn/ TC Venray 2. Robert van Osch en Henk Drabbeis, TV Ysselsteyn 1. Hannie Arts en Ans Schoeber, HTC Horst 2. Kristel Gieten en Kathelijn de Wit, TV Ysselsteyn 1Patrick Loenen en Gijs Gielens, TC Venray/TV LVH 2. Hans Kreyfelt en Math van Dijck, TC Rodhe Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Na de prijsuitreiking werd de loterij gehouden met prachtige prijzen, allen gesponsord door onze eigen Ysselsteynse ondernemers. De hoofdprijs, een Babolat tennisracket, beschikbaar gesteld door Simon Tennisschool uit Den Bosch, werd gewonnen door Marcel Verbers van TC America. Het was weer goed toeven op ons gezellige terras, de kantine en het terras waren voor dit toernooi gezellig aangekleed. Achter de bar was het deze week hard werken. ledereen, die op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedragen aan het slagen van dit toernooi, deelnemers, sponsors, scheidsrechters, KNLTB-bondsgedelegeerde, baanonderhoud- en kantinecommissie, allen hartelijk dank voor dit zeer geslaagde toernooi. P.D.V. Ysselsteyn Vrijdag 22 juni africhten vanuit Valkenswaard. Inzetten donderdagavond van 22.00 tot 20.30 uur. Zondag 24 juni Phithiviers. Inzetten vrijdag 22 juni van 19.00 tot 19.30 uur. Zaterdag 23 juni Blois. Inzetten donderdag 2! juni van 19.00 tot 19.45 uur in Venray. Dinsdag 26 juni africhten vanuit Eersel. Inzetten maandag 25 juni van 20.00 tot 20.30 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8