Dorpsraad CYsselsteyn Programma van 21 jun t/m 30 jun Donderdag 21-jun Vrijdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 22-jun 23-jun 28-jun 29-jun 30-jun Donderdagavondgroep Groep 7/8 Ren je Rot Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep Donderdagavondgroep Groep 5/6 Waterspellen zeskamp Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep 18:30 20:00 20:00 18:30 20:00 20:00 Donderdtg828junfvoOT groep 5 en 6 bij goed weer een waterspellen zeskamp. Doe dan dus kleren aan die nat mogen worden. Check voor meer info www.iera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: "Bestuursamenstelling dorpsraad Ons bestuur is weer compleet. Petra van Dijck, Marieka Houben en Martien Houben komen het bestuur versterken. Hier zijn we erg blij mee. De overige bestuursleden zijn: Dagelijks bestuur: Sieb Nijssen voorz.), Geert Craenmehr vice-vz Yvonne Michiels Penningm notulisteJan v/d Pas secr. Bestuursleden: Thijs Derikx, Jan Geurts, Rob Janssen, Toon Jenmskens en John Michels. "Criteria Leefbaarheidsubsidie" J De dorpsraad ontvangt jaarlijks een subsidie van de Gemeente Venray, zodat de dorpsraad kleine projecten in onze gemeenschap financieei kan ondersteunen. Voor toekenning van een financiële bijdrage zal aan een aantal voorwaarden voldaan moeten worden.: Projecten op sociaal-cultureel gebied, die dorpsbreed gedragen worden kunnen in aanmerking komen voor een financiële bijdrage. Projecten, gebonden aan één vereniging komen slechts in aanmerking als deze vereniging een bijzondere plaats inneemt in onze gemeenschap, zoals bevordering welzijn, ter opluistering van diverse activiteiten in onze dorpsgemeenschap. Projecten dienen duurzaam, niet commercieel, voor een breed publiek toegankelijk te zijn en geen persoonlijk belang te dienen voor de aanvragers. Uiteraard dienen de projecten uitgevoerd te worden binnen de Ysselsteynse gemeenschap. Uiteindelijk zal de dorpsraadvergadering een beslissing nemen over eventuele toekenning. Dorpsraad Ysselsteyn o o GEMENGD KOOR VIVACE, De gezamelijke repetitie vandaag, donderdag 21 juni, met Erato en het strijkorkest is in het gemeenschapsbuis Smelehof, om 20.00u. a.s Zaterdag 23 juni is de zomeractiviteit. Gezamenlijk vertrek om 12.45u, bij de kerk. Een mooie en gezellige dag gewenst! O

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2