Ysselsteyms Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad 'il Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 25 22 juni 2007 Van de parochie Lucas 1, 57-66+80 Voor Elisabet was de tijd gekomen dat ze moest bevallen, en ze baarde een zoon. Haar buren en haar familie hoorden hoe barmhartig de Heer voor haar was geweest, en ze deelden in haar vreugde. Een week later kwamen ze het kind besnijden, en ze wilden hem de naam van zijn vader Zachanas geven. 'Nee.' ze. zijn moeder hij moet Johannes genoemd worden.' Ze zeiden tegen haar: 'Die naam komt in de familie toch niet voor.' Ze wenkten zijn vader, en vroegen hoe hij hem wilde noemen Hij vroeg om een schrijftafeltje en schreef daarop: 'Zijn naam is Johannes.' En iedereen was verbaasd. Maar op hetzelfde moment kon hij zijn mond -en zijn tong weer bewegen, en hij prees God. De hele buurt werd door ontzag bevangen en in heel het bergland van Judea werd dit alles druk besproken. Het hield allen die ervan ^rdcn bezig en men vroeg zich af: 'Wat zal er wel niet worden van dit kind? Want onmiskenbaar rustte de van de Heer op hem. De jongen groeide op en werd steeds sterker door de Geest; hij verbleef m eenzame streken tot de dag waarop hij zich aan Israël vertoonde, Misintenties van 16 juni t/m 22 juni (ouderenkoor); Zeswekendienst Frans Swinkels; Frans Claessens vanwege zijn verjaardag; Overleden oma en opa's, Hay Theeuwen uil Horst, Ton Peeters uit Maasbree, Jacqueline en Jan Bos uit Ysselsteyn, Piet Kuypers uit Rips, Martinus van Dijck uit Maasbree Marie en Jac Claessens - Jenneskens; Mathieu Arts en uil dankbaarheid Zat. 23 juni 19.15 u. Di. 26 juni 19.00 u. Misdienaars: Zat. Kevin v.M. en Sief L. Di. Ron P. en Luc P. a.s. zondag om 13.30 uur worden er in onze kerk gedoopt: Meike Hendrix van de Pioniersstraat 17 en Nick Nijssen van Dopheide 34. De volgende fietsbedevaart naar Kevelaer is op 6 mei 2008.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1