Sillie laest ut goed. Weej zien alwer vurbereidingen an ut treffen vur de carnavals-cd van 2008. Ut kommende seizoen gaon weej ut op en iets andere manier doen. Hoe weej dit vur oëge hebben willen weej ger mit owlie bespraeken op woensdag 4 juli um 20.30u. Hedde wer zin um mit te doen nim dan efkus contact op mit luc Janssen 06-53932921 of Wim Lemmens 541532. Dus huurde urgus en moje melodie of hedde inspiratie um en schonne aege tekst te schrieve, laot ow gaon. Ut zeuj moj zien as weej ien juli al mit enkele nummers an de slag kunnen. Veul creativiteit wensend, Ut kom ie thee L, E, J, I, W Beste mensen, Vanaf heden zullen wij via het YNB meer van ons laten horen door onze optredens en eventuele andere informatie bekend te maken. Graag zien wij u bij een van de onderstaande optredens: Zondag 24 juni Walbeek (D) (net over de grens bij Arcen) Zondag 8 juli Ysselsteyns kermismatinee bij Roelanzia Zondag 7 oktober Limonollen in Griendtsveen Zaterdag 17 november Vorstenraodsbal te Ysselsteyn Vrijdag 23 november Zittingsavond in Horst Zaterdag 24 november Zittingsavond in Horst ,p/-i id Gelukkig word ik wakker. Hoezo zult u als trouwe lezer denken. Hiervoor zijn 2 L* I Bin11 redenen. Reden 1. Gelukkig het is weer zondag dus ik mag weer voor een tochtje op GJ de fiets En reden 2 Het is 7.15 uur en dat terwijl ik de wekker toch op 7.00 uur gezet, dacht ik. Niet dus. De wekker stond dus op 8.15 uur. Snel wat proviand in de vorm van 2 krentenbollen en 2 bananen in de achterzak en als de brandweer naar Ysselsteyn. Deze week is er namelijk de 2 e verlengde clubtocht naar Berg en Dal. Dat betekend dus een uur vroeger vertrekken. Als ik toch nog ruim op tijd in Ysselsteyn aankom is er nog niemand te bekennen op het terras bij Johan en Liesbeth. Maar zo vlak voor 8 uur druppelen een voor een de fanatiekelingen buiten op het terras bij elkaar. Om 8.02 vertrekken we dus richting Oirlo met 9 personen. We rijden deze week over Oirlo om de rest van de groep op te pikken. Hierna rijden we door richting Airport Weeze. Vlak voor de Welise Hut rinkelt er een telefoon. Piet Claessen neemt hem al fietsend op. Het blijkt dus onze wethouder Planologie en algemene zaken te zijn. Hij heeft zijn planning nie't zo goed op orde op deze ook voor hem vrije dag. Om de rit naar Ysselsteyn niet te hoeven maken had hij het plan om aan te pikken bij het peloton in het pittoreske dorpje Heide. Alhoewel wij allen wel weten dat het dorp Heide slechts 2 kruispunten van betekenis heeft is het hem toch gelukt om bij het verkeerde kruispunt post te vatten. Bij de Wellse hul wachten we dus totdat de groep volledig is. Hierna gaan we in gestrekte draf richting de heuvels van Berg en Dal. Bij de eerste beklimming krijgen we 2 lekke banden te verwerken. Dus weer wachten. Hierna gaat alles wat voorspoediger. Al menen sommige dat ze na de klim naar het park 1 ivoli niet meer de Oude Holleweg hoeven te nemen. De wegkapitein van deze week denkt daar toch anders over en past de route zodanig aan dat er geen ontkomen aan is. Berg en Dal zonder Oude Holleweg is per slot van rekening geen Berg en Dal. Hierna gaan we via de 7 heuvelenweg terug naar Groesbeek. Hier hebben we afgesproken om net als voorgaande jaren het extra lusje bij de St. Jansberg te doen. Net als vorig jaar lukt dit slechts ten delen. Sommige onder ons hebben de briefing niet zo goed begrepen en fietsen rechtdoor waar we eigenlijk rechtsaf gemoeten hadden. Hierdoor duurt het tot voorbij Oefelt voordat de groep weer compleet is. Daarna lukt het toch nog om volgens planning gezamenlijk Ysselsteyn te bereiken. Lering uit deze tocht. Planologieis zo moeilijk nog nie 11.00-12.30 Na de mis Gehele middag

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6