Ysselsteyn; Nieuws- Redactie; Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 21 25 mei 2007 Van de parochie Zat. 26 mei Zon. 27 roei 9.30 u. Ma. 28 mei il.OOu. Di. 29 mei 19.00u. Johannes 20,19-23 Op de avond van die eerste dag van de week waren de leerlingen bij elkaar. Hoewel de deur op slot was uit vrees voor de Joden, kwam Jezus. Ineens stond Hij in hun midden en zei: 'Vrede!' Na deze groet toonde Hij hun zijn handen en zijn zijde. Vreugde vervulde de leerlingen toen ze de Heer zagen. 'Vrede', zei Jezus nogmaals. 'Zoals de Vader Mij gezonden heeft, zo zend Ik jullie.' Na deze woorden ademde Hij over hen. 'Ontvang de heilige Geest', zei Hij. 'Als jullie iemand zijn zonden vergeven, dan zijn ze ook vergeven; als jullie ze niet vergeven, dan blijven ze behouden.' Misintenties van 26 mei t/m 1 juni GEEN H. MIS (Ouderenkoor) Hoogfeest van Pinksteren Wim Swinkels vanwege zijn verjaardag; Jaardienst Marinus Gommers; Overleden ouders v.d.Sanden-v.Loon, Bert, Jet en Marie-José v.d.Sanden; Nelly Kleuskens v.d.Ven vanwege haar verjaardag; Jaardienst Frans v.d.Weijer; Jaardienst Tom en Jan van Lipzig 2dc Pinksterdag; 40 jarig jubileum van ons kinderkoor "Eige Wijsjes" Voor het welzijn van ons kinderkoor; Uit dankbaarheid en voor de overleden familie Meulendijks-v. Oosterhout Toon Hermans vanwege zijn verjaardag en voor de overleden ouders Aerts-Barten; Marie Claessens-Jenneskens (namens de buurt); ouders v. Soest-v. Bracht Huwelijkssluiting tussen Thijs Lamers en Susan de Wit Vrij. 1 juni 14.00 u. Misdienaars: Zondag 9.30 u. Kevin v.M. en Stef L. Di. 19.00 u. Ron kl. en Kevin v.M. Ma. 11.00 u. Kevin v.H. en Ron P. Vrij. 14.00 u. Niels en Mike Liefdevolle Maagd Maria, gedenk dat men nooit heef! gehoord, dat iemand die tot U zijn toevlucht nam, verlaten is geworden. Aangemoedigd door dit vertrouwen, komen wij tot U, met onze zonden en met onze zorgen. Versmaad onze gebeden niet, maar neem ze goedgunstig aan en wil ons verhoren, o lieve Maagd Maria.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1