Opbouwen in volle gang Op dit moment zijn de enthousiaste vrijwilligers van Jera on Air druk doende om het terrein gereed te maken voor het feest wal donderdag a.s. los zal barsten. De festivaldeuren zullen vanaf 14,00 geopend zijn. Tot dan! Jera on Air 2007 wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoofdsponsors: Bakkerij van Gassel Boerenbond Ysselsteyn Direct Gazon V.O.F. Scheepens Verreikers Van den Munckhof Sponsors: Sikes Champignons Subsponsors: Coop Seuren Stevens Constructiewerken BV VZO Ysselsteyn Donateurs: Scooter shop Well 't Diepvrieshuis Vee- en Varkenshandel B. van Schijndel VOF Strijbos-Jenniskens Drankenhandel Winters Liessel BV Purple Group Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Vakgarage Gommans De Wit Trompetter René van Dijck Logistics van Soest Fysiotherapie Fitness Vossenberg BV Smits grondwerken en slootonderhoud Van der Hoff Machines Nijssen Granico HBS 4 Ons Genoegen" TOs Regioteamwedstrijd. Zaterdag werd op onze banen voor de T keer de regioteamwedstrijd geschoten. Hierbij schieten 4-koppige teams van de verenigingen uit regio 114 in poulevorm legen elkaar met als uitgaanspunt hun ind. bondsgemiddelde. Ons eerste team moest na de pouleronden afhaken, het 2e team plaatste zich voor de U finale en wonnen deze van Castenray. De halve finale tegen Grashoek ging echter met 1 punt verschil verloren waardoor het team, gevormd door Michiel Hendriks, Mart Verhoeven, Liane van Hoof en Erik Poels als 4° eindigde. Grashoek werd winnaar voor Heide en Leunen. Koningschieten Op hemelvaartsdag houden we weer ons jaarlijkse koningschieten. Wie wordt dit jaar gekroond tot koning en prins??? De wedstrijd beginnen we om 13.00 uur, er worden 2 x 25 pijlen geschoten met een korte pauze. Aansluitend rond 17.30 uur, gaan de 16 hoogsten beginnen aan de finaleronden, telkens over 5 pijlen. De finale gaat over 10 pijlen. Ook de jeugd schiet om de junioren en de aspirantenbekcr. De avond wordt voortgezet met een gezellig samenzijn, waarbij tussendoor de huldiging van de koning en prinsen de prijsuitreiking van de wintercompetitie. Ook wordt er een jubilaris in het zonnetje gezet, Mart van Hoof is dit jaar 40 jaar lid van onze vereniging. t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6