Yssel Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 19 11 mei 2007 Van de parochie Johannes 14, 23-29 Jezus gaf hem ten antwoord: 'Als iemand Mij liefheeft, zal Hij mijn woord ter harte nemen; dan zal mijn Vader hem liefhebben en zullen We bij hem ons verblijf gaan houden. Wie Mij niet liefheeft, neemt mijn woorden niet ter harte. Het woord dat jullie horen, is echter niet mijn woord, maar dat van de vader die Mij gezonden heeft. Dat is het wat Ik jullie te zeggen had, nu Ik nog bij jullie ben. De Helper die de Vader jullie in mijn naam zal zenden, zijn heilige Geest, zal jullie verder in alles onderrichten: Hij zal jullie alles laten begrijpen wat Ik jullie gezegd heb. Vrede laat Ik jullie na, mijn eigen vrede geef Ik jullie, een andere dan de wereld te bieden heeft. Je moet je dus niet zo laten verontrusten en de moed niet verliezen. Je hebt gehoord wat Ik zei: niet alleen dat Ik heenga, maar ook dat Ik bij jullie terugkom. Als jullie Mij liefhadden, zou het jullie met vreugde vervullen dat Ik heenga naar de Vader, want de Vader is groter dan Ik. Ik zeg het jullie dus nu al, voordat het zover is, dan zul je, als het zover is. geloven. Zal. 12 mei 19.15 u. Di15 mei 19.00 u. Woe. 16 mei 19.15 u. Misintenties van 12 mei t/m 18 Mei (Ouderenkoor) voor alle moeders; voor de opa's en oma's Maessen; Harrie Peeters vanwege zijn verjaardag en echtgenote Drika Peeters-.v.Tilburg; Ouders Geurts-Peeters (Pater Tulpstr.), Annemie Geurts-Bakker en voor Riek Geurts-v.Tiel; Marie Claessens-Jenneskens Ouderenkoor); Jan Bos vanwege de trouwdag; Thei Arts vanwege zijn verjaardag; Overleden familie Tonnaer-Franssen Jan Jaspers vanwege zijn verjaardag en voor Drika Jaspers-Lammers; Uit dankbaarheid en voor de ouders Smeets-v.Asten en zoon Jac. (Vivace) Hoogfeest van Hemelvaart Jan van Soest vanwege zijn verjaardag en trouwdag en voor kleindochter Yvon Misdienaars: Zat. 19.15 u. Woe. 19.15 u. Stef.L. en Janneke Kevin v.M. en Ron P. Di. 19.00 u. Niels en Mike Moeder Maria Moeder Maria, eens hebt gij aan de wereld Jezus gegeven als verlosser, toon ons ook vandaag de weg naar Hem. Schenk ons iets van uw geloof in donkere dagen, iets van uw vreugde om hetgeen God voor ons doet, iets van uw luisterbereidheid naar Jezus' woord. En help ons Hem na te volgen zoals gij het hebt gedaan in eenvoud en dienstbaarheid. Amen. r* •fv: ■-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1