Mi Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare In de meivakantie gaat de repetitie van de fanfare gewoon door. Leden, graag zoveel mogelijk aanwezig i.v.m. de voorbereidingen op het jubileumconcert! Solistenconcours Huizen Zaterdag 21 april hebben 15 jeugddrummers deelgenomen aan het solistenconcours in Huizen. Hieronder volgen de uitslagen: Aafke Claessens en Michelle Wismans 75 ptn. Emmelie Claessens 81 ptn. Jesse Smits 85 ptn. Ruben Strijbos 76 ptn. Sander Swinkels 84 ptn. Douwe Claessens 88 ptn. Guus de Mulder en Chantal Tilleman Bart Stevens en Sanne Versteegen Jelle Claessens Mark Swinkels Bas Claessens en Stef Koonings 90 ptn. met lof 87 ptn. 90 ptn. met lof 85 ptn. 82 ptn. Allemaal van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat! "VM-opkiding in eigen beheer Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel. 542037), Jacqueline van Asten (tel. 541849) of Wil Jacobs (tel. 571854). Kortingsbonnen Bobheiaanland Onze vereniging heeft een aantal kortingsbonnen a 5,00 ontvangen voor pretpark Bobbejaanland in België. Leden die hiervoor belangstelling hebben kunnen dat tot 27 april doorgeven aan Jacqueline van Asten, tel. 541849. Als er meer aanmeldingen zijn dan beschikbare kortingsbonnen worden de bonnen verloot. De bonnen zijn niet geldig in de periode van 14 juli t/m 19 augustus 2007. Voorverkoop Jera on Air van start. De voorverkoop van Jera on Air 2007 is in volle gang. In Ysselsteyn zijn kaartjes te krijgen bij OJC Jera'70, Cafetaria Snackers, Cafetaria en eethuis Forest en bij het Tankstation. Kaartjes kosten in de voorverkoop €18 ,-. Aan de dagkassa zal dit €25 ,- zijn. Jera on Air 2007 wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoofdsponsors: Bakkerij van Gasscl Boerenbond Ysselsteyn Direct Gazon V.O.F. Drankenhandel Winters Liessel BV Purple Group Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Scheepens Verreiekers Vakgarage Gommans De Wit B.V. Van den Munckhof Sponsors: Aannemersbedrijf M.J. Teunissen Dagblad De Limburger Klusservice Ysselsteyn Subsponsors: Autoverhuur De Mulder Bouwkundig Adviesbureau Michels Bouwman Fourage Cafe Restaurant Herberg de Peel Cafetaria Snackers Donateurs: Aannemersbedrijf PMartens Boca Bouw en Onderhoudsbedrijf H. Gooren Camping 'De Berkhorst' Claessens Agri-Service qHHHp /""J:- l"*e i«v>W\

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5