Ysselsteyns Nieuws - Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jïlcimaanb "jWartamaanö Jrg 45, nr. 17 27 april 2007 O Van de parochie Johannes 10,27-30 Mijn schapen luisteren naar mijn stem; Ik ken ze en ze volgen Mij. Ik geef hun eeuwig leven: nooit zullen ze verloren gaan, niemand zal ze aan mijn hand ontrukken. Want wat mijn Vader Mij heeft toevertrouwd, gaat alles te boven: niemand kan het ontrukken aan de hand van mijn Vader! Ik en de Vader, Wij zijn één. Misintenties van 28 april t/m 4 Mei Zat. 28 april 19.15 u. Di 1 mei 19.00 u. Vrij. 4 mei 19.00 u. Misdienaars: Zat. 19.15 u.: Ron KI. en Janneke (Vivace) ouders Janssen - Koppens; Overleden ouders Thei Janssen en To Janssen-Spreeuwenberg; Jan Hendrix en overleden familie overleden familie Wilmsen-Verheijen; jaardienst Antoon van Empel; Harrie en Mia Philipsen-Nijssen vanwege hun trouwdag; Overleden ouders Coenen-Spreeuwenberg en hun zonen Jan en Piet Wim Swinkels vanwege de trouwdag DODENHERDENKING, in samenwerking met de kinderen van de Basisschool Di. 19.00 u. Mike en Kevin v. M. A.s. zondag om 13.30 uur wordt er is onze kerk gedoopt: Isa Janssen van de Dopheide 48 In de week voor de goede doelen hebben we ook voor de vastenaktie een mooi bedrag opgehaald. Vanuit Ysselsteyn zal er een bedrag van 2.070.70 naar het projekt van Marjo gaan. We willen iedereen die aan dit succes hebben meegewerkt van harte bedanken en hopen ook het volgend jaar weer op jullie mogen rekenen. J Namens Marjo en al haar kinderen in Nepal van harte bedankt. Maria, gij zijt voor ons een moeder met een open oor, gij heet ons welkom ais wij met ons levensverhaal naar u komen, wij geloven dat gij ons door het leven begeleidt naar Jezus, uw zoon, als middelares geeft gij al onze zorgen aan Jezus door.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1