Ysselsteyns Nieuws - Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 13 30 maart 2007 Van de parochie Lucas 22,14-23 Toen het uur gekomen was, ging Jezus met de apostelen aan tafel. Hij zei tegen hen: Vuriê heb Ik ernaar verlangd om dit paasmaal met jullie te eten vóór mijn lijden. Want Ik zeg jullie dat Ik het niet meer zal eten tot de vervulling ervan in het koninkrijk van God.' Hij nam een beker, sprak het dankgebed en zei: "Neem deze beker en laat hem rondgaan; want Ik zeg jullie dat Ik van nu af aan niet meer zal drinken van de vrucht van de wijnstok totdat het koninkrijk van God gekomen is.' Hij nam een brood, sprak het dankgebed, brak het brood in stukken en gaf het hun, en zei: 'Dit is mijn lichaam; het wordt voor jullie gegeven. Blijf dit doen om Mij te gedenken.' Na de maaltijd zei Hij zo ook van de beker: 'Deze beker is het nieuwe verbond door mijn bloed; hij wordt voor jullie leeggegoten. Maar zie, de man die Mij overlevert, ligt hier met Mij aan tafel. Want de Mensenzoon gaat wel zijn voorbestemde weg, maar wee de mens door wie Hij wordt overgeleverd. Toen begonnen ze er met elkaar over te praten, wie van hen het zou kunnen zijn die dat ging doen. Zat. 31 mrt. 19.15 u. Di. 3 apr. Don. 5 apr. Vrij. 6 apr. 19.00 u. 19.15 u. 15.00 u. 19.00 u. Misintenties van 31 maart t/m 6 april (Enjoy Together) (Viering van Palmzondag) Kinderwoorddienst Jaardienst Harrie Peeters en voor zijn echtgenote Drika Peeters-van i ilburg; Ouders Verheijen-Versteegen en Jan Giliam; Zeswekendienst Thei Arts; Va en Moe Willems i.v.m. verjaardag van Moe; Jaardienst Piet Litjens; Jaardienst voor Jan Dobbe en voor de overledenen van de Familie Dobbe en de familie van der Geest; Jaardienst Nelly Kleuskens-v.d.Ven, Marinus van Dijck en Truus Kleuskens-Franssen De Goede Week H. Mis en tevens Boeteviering WITTE DONDERDAG gezamelijke viering in de Dekenale kerk St.Petrus Banden (Grote kerk) te Venray GOEDE VRIJDAG, KRUISEWEG BIDDEN gezamelijke viering in de kerk van Onze Lieve Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray Misdienaars: Zat. 19.15 u. Stef L. en Kevin v. M. Di. 19.00 u. Mike en Ron Voor mensen die nog een bijdrage willen geven aan de vastenaktie van Marjo Jenniskens, kunnen die doen via onderstaand bankrekeningnummer: 1281.32.841 t.n.v.Parochie H.Oda onder vermelding van Vastenaktie Marjo.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1