Ysselstey us Nieuws Blad Redactie. Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 11 16 maart 2007 Van de parochie Lucas 15,1-3+11-32 'at. 17 mrt. 19.15 u. Di. 20 mrt. 19.00 u. Misintenties van 17 maart t/m 23 maart (Vivace) Ouders Horrevoets-llavermans; Frank v.d.Pas; Jaardienst Grad Arts; Jaardienst Hendricus v.d.Ven en echtgenote Maria Verheijen, Theo en Drina v.d. Ven; Jaardienst ouders Vollenberg-Aerts; Jaardienst Jan Janssen en overleden familie Janssen-van Gompel; Bertha en Wim Jagers, Jo en Wim Thoone; Marlidie Bastiaansen; Wiel v.d.Heuvel, Toon Lemmens en voor de ouders Lemmens-Poels; Petran en Fien Fleurkens vanwege hun verjaardag Jan Vogels vanwege zijn verjaardag Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke en Stef L. Di. 19.00 u. Mike en Ron De Bijbelgroep is deze maand niet op dinsdag 20 maart is op dinsdag 27 maart. De H. Missen op dinsdag blijven om 19.00 uur. Er wordt dinsdagavond altijd een H. Mis opgedragen, ook al is er die dag een andere H. Mis geweest. Voor al Uw misintenties, ook voor een Hu welijk-Jubilea of Uitvaartdienst dient U als eerste contakt op te nemen met Peter van Soest Tel: 542208. j 2 .y -r-^77v1ü"*r r,*c,V- Telkens kwamen alle tollenaars en zondaars naar Jezus luisteren. De farizeeën en schriftgeleerden spraken daar schande van en zeiden: 'Die man ontvangt zondaars en eet mei hen.' Hij zei: 'Iemand had twee zonen. De jongste zei tegen zijn vader: 'Vader, geef mij mijn deel van de erfenis." En hij verdeelde zijn vermogen onder hen. Niet lang daarna vertrok de jongste zoon met al zijn bezit naar een ver land. waar fiij het verkwistte in een losbandig leven. Toen hij alles opgemaakt had, kwam er een zware hongersnood over dat land en ook hij begon gebrek te lijden. Hij zwiert rond tot hij in dienst trad bij een van de inwoners van dat land; die stuurde hem het veld in om varkens te hoeden. Graag had hij zijn honger gestild met het voer dat de varkens aten, maar niemand gaf hem wat.Toen kwam hij tot zichzelf en zei: "Zoveel dagloners van mijn vader hebben brood in overvloed, en ik verga hier van de honger! Ik ga terug naar mijn vader. Ik zal hem zeggen: Vader, ik heb gezondigd tegen de hemel en tegen u; ik ben het niet meer waard om uw zoon te heten, behandel me als een van uw dagloners." En hij ging terug naar zijn vader. Toen hij nog ver van huis was, zag zijn vader hem al en werd ontroerd; snel liep hij op hem toe. viei hem om de hals en kuste hem. "Vader," zei de zoon tegen hem, "ik heb gezondigd tegen de hemel en tegen u; ik ben het niet meer waard om uw zoon te heten." Maar de vader zei tegen zijn slaven: "Haal vlug de mooiste kleren en trek ze hem aan, doe een ring aan zijn vinger en schoenen aan zijn voeten. Haal het gemeste kaif en slacht hef, laten we eten en teestvieren, want mijn zoon hier was dood en is weer levend geworden, hij was verloren en is teruggevonden." En het feest begon. Maar zijn oudste zoon was nog op het land. Toen hij naar huis kwam. hoorde hij'muziek en dans. Hij riep een van de knechten en vroeg wat er te doen was. Die antwoordde: "Uw broer is thuisgekomen en uw vader heeft het gemeste kalf geslacht, omdat hij hem gezond en wel terug heeft." Toen werd hij kwaad en hij wilde niet binnenkomen. Daarop kwam zijn vader naar buiten en probeerde hem tot andere gedachten te brengen. Maar hij gaf zijn vader ten antwoord: !k dien u nu al zoveel jaren en nooit heb ik een gebod van u overtreden, maar mij hebt u nog nooit een bokje gegeven om me! mijn vrienden feest te vieren. Maar nu die zoon van u is thuisgekomen, die uw vermogen met hoeren heeft verbrast, hebt u voor hem het gemeste kal? geslacht." Maar hij zei"Jongen, jij bent aitijd bij me en alles wat ik heb is van jou. We moeten feestvieren en blij zijn, want die broer van je was dood en is weer levend geworden, hij was verloren en is teruggevonden,"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1