4f CRESCENDO Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: Michelle Jacobs, Paul Jacobs, len Vissers en Erwin Janssen. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Bestuursvergadering A.s. dinsdag 13 maart is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van oe drumband. Programma 17-18 maart Federatief solistenconcours Venray 15 april Eerste H. Communie 12-13 mei Repetitieweekend jeugdleden fanfare 10 juni Défilé afsluiting wandelvierdaagse 16 juni Peeltoemooi JES 2 23 juni Oud ijzer actie 1 juli Podiumconcert aanvang 15.00 uur 6-7 okt. Jubileumconcert 60-jaar fanfare 13 okt. Receptie 60-jaar fanfare 14 okt. Goederen-en dienstenveiling 60-jaar fanfare 16 dec. Play-it jeugdleden fanfare Peuterspeelzaal "De Calimero's" Collecte Jantje Beton Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week tot en met 10 maart bij u langskomen. Omdat we vanuit de Stichting Jantje Beton geen medewerking konden verwachten om mee te denken over het meedoen aan de Week van de Goede Doelen, hebben we voor dit jaar besloten voor dit jaar alsnog zelf de collecte te doen. Voor het volgende jaar zullen we ons zeker beraden of aan het project voor de gezamenlijke collectes wel meegedaan kan worden Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: -veilige speelvoorzieningen -de bouw en verbouw van accommodaties -vakantiemogelijkheden voor kinderen -educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen die week bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! ToneelMBBEBM EVALUATIE SEIZOEN 2006 EN LEDENVERGADERING Geachte leden, Op woensdag 21 maart willen we van 19:30 tot 20:30 de evaluatie van het afgelopen seizoen houden voor spelers en medewerkers van de produktie Pension Bidon. Aansluitend willen we de jaarlijkse ledenvergadering houden. We hopen hiermee rond 22:00 uur klaar te zijn zodat er nog tijd overblijft om de DVD met opnames van de voorstelling in de schouwburg te bekijken. Een en ander zal plaats vinden in de Smelehof. *\ys5etsT6YN, Peulerspgelzocl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6