fl
LjuniorenBH
S.V. YSSELSTEYN
..te'OC
www.svvsselstevn.nl
ENIOREN
KNVB-MELDING A- EN B-CATEGORIE
Op teletekst (pagina 603) wordt bij afgelasting door de KNVB melding gemaakt van categorie A en
categorie B. Waar horen wij bij??? Voor het resterende seizoen 2006/2007 betekent dit het volgende;
categorie A: Ysselsteyn 1, Ysselsteyn 2, Ysselsteyn 3;
categorie B: Ysselsteyn 4, Ysselsteyn 5, veteranen en alle jeugdteams.
Voor bredere uiteenzetting in divisies en klassen zie prikbord kantine!Wil je het zelf op papier (pc) mail
dan: eric.vanastenwanadoo.nl
UITSLAGEN
0-0
0-2
afgelast
afgelast
afgelast
afgelast
VCH
1 -
Ysselsteyn
1
Ysselsteyn
2 -
Heyen
2
Ysselsteyn
3 -
GFC'33
2
Hegelsom
4 -
Ysselsteyn
4
Oostrum
5 -
Ysselsteyn
5
Milheezer Boys -
Veteranan
PROGRAMMA 10 MAART
Veteranan
ZSV
aanvang 17.00 uur, H. v. Asten
Alle actieve en niet-actieve spelers worden ria de wedstrijd in de kantine verwacht i.v.m. bespreking.
PROGRAMMA 11 MAART
Ysselsteyn
1
DEV-Arcen
1
aanvang 14.30 uur, Th.G.W. Verschuren
pupil van de week: Luuk van Dijck
Toxandria
3 -
Ysselsteyn
2
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.00 uur
Baarlo
3 -
Y sselsteyn
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Ysselsteyn
4 -
TOP'27
2
aanvang 10.30 uur, J. Vergeldt
Ysselsteyn
5 -
United
5
aanvang 10.15 uur, M. Houben
UITSLAGEN
Ysselsteyn
E1G -
America
El
9-0
Ysselsteyn
E3G -
Oostrum
E4
9-0
Y sselsteyn
F1 -
TOP'27
Flco
3-2
Ysselsteyn
F2 -
Baarlo
F2
3-1
MVC'19
F3 -
Ysselsteyn
F3
3- I
Ysselsteyn
F4 -
Wittenhorst
F5
0-5
PROGRAMMA ZATERDAG 10 MAART
Ysselsteyn
B2G -
Panningen
B3
aanvang 15.00 uur, 80568 Wiel Philipsen
Ysselsteyn
Cl -
Irene spel
C3
aanvang 14.00 uur, 81810 Toon Kuundcrs
Ysselsteyn
Dl -
Baarlo
Dl
aanvang 13.00 uur, 66508 Peter Koopmans
Lottum
Dl -
Ysselsteyn
D2
aanvang 11.30 uur, vertrek 10.30 uur
Baarlo
E2 -
Ysselsteyn
E1G
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.15 uur
Ysselsteyn
E2 -
H.B.S.V.
E3
aanvang 09.30 uur, 72017 Stan van Asten
Wittenhorst
E5 -
Ysselsteyn
E3G
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur
Ysselsteyn
E4 -
Venray
E15
aanvang 09.30 uur, 71927 Torn Deters
Venray
F5 -
Ysselsteyn
Fl
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur
Venray
F6 -
Y sselsteyn
F2
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur
Ysselsteyn
F3 -
Oostrum
F4
aanvang 10.45 uur, 77464 Willem Janssen
Sparta'18
F7 -
Ysselsteyn
F4
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur
SSS'18
F4 -
Ysselsteyn
F5
aanvang 09.30 uur, vertrek 08.30 uur
Y sselsteyn
F6 -
DEV-Arcen
F4
aanvang 10.45 uur, 77392 Kevin van Meyel
Y sseisteyn
MF1 -2 -
SVEB
MF1-2 aanvang 11.30 uur
O
J