vot l EYBALCLUB YSSELSTEYN JUNIOREN Zoals jullie wel weten start over een maand weer een nieuw tennisseizoen. Na de jaarvergadering voor de senioren krijgen jullie allemaal een brief met allerlei informatie die we graag aan jullie willen vertellen. Ook zijn we bezig met het oprichten van een WhoZnext team, speciaal voor de jongeren van 14 t/m 21 jaar. Wat dit precies inhoudt hoor je binnenkort wel. We gaan er in elk geval weer een mooie tijd van maken met z'n allen. Lees dus goed de informatie die je binnen enkele weken krijgt thuisbezorgd. SENIOREN Jaarvergadering TVY ledereen heeft deze week de uitnodiging ontvangen voor de jaarvergadering op vrijdag 9 maart. In de envelop zitten ook de KNLTB-pasjes, gooi deze dus niet te snel weg PaardensDortverentginq De Peeldraver Ysselstevn Zondag 25 februari werd in de manege van de familie van Rosmeulen de jaarlijkse onderlinge wedstrijd gehouden van de Paardensportvereninging Ysselsteyn. Ondanks dat de griep, vakanties en blessures het deelnemeraantal flink had teruggebracht kunnen we toch terugkijken op een zeer geslaagde dag. In de dressuur werd gestreden om de beker, beschikbaar gesteld door de familie Schepers. De uitslag hiervan is: 1. Irène Potten met Jupiter, 70.33%; 2. Frits Verheyen met Ma d'Or 68,53%; 3. Janneke Jansen met Nirvana 68.33%. Het springparcours werd een strijd om de beker beschikbaar gesteld door de Fam. van Rosmeulen. Hier werd Tamara Klaassen met Vencie le met een foutloze barrage in de tijd van 52.32; tweede werd Carolien Cremers met Kastander, eveneens foutloos in de barrage in een tijd van 62.66 en derde werd Sabine Franken met Tenda, 4 fouten in de barrage in een tijd van 45.59. Clubkampioen en winnaar van de Roet Nijssen beker is in 2007: Tamara Klaassen met Vencie op de voet gevolgd door Frits Verheyen met Ma d'Or en Natascha Mennen met Uynymphet. Na deze uitslagen werd het tijd voor het wat minder serieuze werk en kwam iedereen in de baan voor het spellencircuit. Winnaar werd hier de groep van Carolien Cremers, Tamara Kiaassen, Nel Mennen en Twan Klaassen. Al met al eén fijne dag samen met de leden van de vereniging en andere belangstellenden. HBS "Ons Genoegen Bondskampioenschap. Zaterdag a.s, wordt er geschoten om het bondskampioenschap. De reeurveklassen 1 t/m 4 schieten te Ulvenhout, de klassen 5 t/m 8 schieten te Milheeze. De compoundklassen 1 t/m 4 schieten op onze banen. De aanvang is om 10.00 uur Uitslag Ma 26-02-2007 Dames 2 Programma Zo 04-03-2007 Heren 1 Civitas 4, 0-4 19-25 18-25 14-25 29-31 Tupos 2, aanvang 10.30uur, fluiten Marcel Baitissen, tellen Linda Tennissen HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7