'k TOURCLUB Peuterspeelzaal "De Calimero's" Collecte Jantje Beton Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in dc week van 5 tot en met 10 maart bij u langskomen. Omdat we vanuit de Stichting Jantje Beton geen medewerking konden verwachten om mee te denken over het meedoen aan de Week van de Goede Doelen, hebben we voor dit jaar besloten voor dit jaar alsnog zelf de collecte te doen. Voor het volgende jaar zullen we ons zeker beraden of aan het project voor de gezamenlijke collectes wel meegedaan kan worden Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: -veilige speel voorzieningen -de bouw en verbouw van accommodaties -vakantiemogelijkheden voor kinderen -educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen die week bij 11 langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! De Peeldancers Uitslag Danstoernooi zondag 25 februari bij De Dancing Kids in Heesch Imke Versteegen 249 pnt. Kim Voermans 241 pnt. Kimberley Xhoflcer 275 pnt. Linsey Xhofleer 267 pnt. Silver Stars 249 pnt. Funky Stars 243 pnt. Loes Poels 272 pnt. Ellen Zanders 270 pnt. Marleen Alders 270 pnt. Duo Lizzy en Iris 244 pnt. 2e van de 4C van de 2e van de 6tf van de 2° van de T van de 6e van de 7e van de T van de le van de 12 plaatsen 12 plaatsen 10 plaatsen 10 plaatsen 10 plaatsen 10 plaatsen 11 plaatsen 11 plaatsen 11 plaatsen 1 plaats PEELDANCERS rsseisrer* Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Imke, een hele mooie tweede plaats. Ga zo door!! Het volgende toernooi gaan de Magie Stars en het duo, Lizzy en Iris, naar de Mountain Dancers in Wijchen. Iedereen heel veel succes. Bestuur Peeldancers. Kledingpresentatie Tourclub. Vrijdag 16 maart presenteert Tourclub Ysseisteyn de nieuwe kleding. Deze 0<© presentatie wordt gehouden in clubhuis Herberg de Peel. Tourclub Ysselsteyn organiseert deze avond om uiteraard de nieuwe kleding officieel te showen maar ook om de club en de sponsoren eens in de schijnwerpers te zetten. Deze avond is voor eenieder die geïnteresseerd is in hel toerfietsen en in de wielersport in het algemeen. De avond begint om acht uur met het officiële gedeelte. Hierna kunt u zich op informele wijze verdiepen in het wel en wee van een toerclub. Er zal wat materiaal worden geshowd en u kunt een praatje maken met het bestuur en leden van de club. PïülerspeeJzaui

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6