ki-;M AFDELING Ysseisteyn/Vredepeel KBO X 9/5 WANDELEN. Woensdag 7 maart gaan we wandelen naar het Schuitwater. Hier zijn sporen van de bever te zien. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. BILJARTEN. SMELEHOF-COMPETITIE. Vrijdag 9 maart zullen de wedstrijden worden gespeeld tussen de groepswinnaars, t.w. gr. A: Wim Camps; gr. B: Mart van Ass;gr. C: Wim Broers; gr. D: Herman van Ass; Gr. E: Jos van Haperen. Aanvang: 13.00 uur. Speelschema: 1Winnaar gr. A-Winnaar gr. B; 2. Winnaar gr. D-Winnaar gr. E; 3. Winnaar gr. A- Winnaar gr. C; 4. Winnaar gr. B- Winnaar gr. D; 5. Winnaar gr. C- Winnaar gr. E. Dinsdag 13 maart zal dan de finale gespeeld worden, waarna prijsuitreiking. Per groep zijn er 2 prijzen Het Roelanzia-toernooi start op donderdag 29 maart en zal rond 1 mei afgelopen zijn. Er is afgesproken dat teamleiders van dc Smelehof-competitie de opgave tot deelname aan Wim Verschuuren zullen doorgeven. Degenen die niet aan de Smelehof-competitie deelnemen kunnen zich rechtstreeks bij Wirn Verschuuren opgeven. Dit kan tot dinsdag 6 maart FEDERATIE-competitie, week 08 Castenray 1-Ysselsteyn 1 4-5 Ysselsteyn 4-Hegelsom 4 7-2 Ysselsteyn 2-Grubbenvorst 4 9-0 Sevenum 7-Ysselstcyn 5 2-7 Oirlo 3-Ysselsteyn 3 5-4 KBO-ouderenadviseur: 06-42001179 Spreuk van de Week: Vroeger was er de pijnbank, tegenwoordig pers, radio en televisie Muziekvereniging de Peelklank s Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: (J Vte-z w\ Michelle Jacobs, Paul Jacobs, len Vissers en Erwin Janssen. v v Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Inleveren carnavalskleding Willen de leden die de carnavalskleding nog niet hebben ingeleverd dit alsnog doen op de eerstvolgende repetitie. Het witte T-shirt graag uitwassen. De rest van de kleding mag ongewassen worden ingeleverd (we! zorgen dat de kleding compleet en onbeschadigd is). Uitnodiging evaluatiegesprek jeugdleden fanfare en ouders Vorige week hebben jullie allemaal een uitnodiging ontvangen voor een korte bespreking over de gang van zaken tot nu toe met betrekking tot de nieuwe opzet van de fanfare. Vij hopen dat alle jeugdleden vrijdag 2 maart om 18.30 uur aanwezig kunnen zijn in het gemeenschapshuis, jullie kunnen om 19.00 uur gewoon met de repetitie meedoen. De ouders worden uitgenodigd om 20.00 uur om nog een aantal zaken te bespreken. Natuurlijk mag u ook al eerder komen, zodat u (een gedeelte van) de repetitie bij kunt wonen. Als jullie niet aanwezig kunnen zijn, graag even afmelden bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. ZijActief Ysselsteyn Kienen Dinsdag 6 maart is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Toos Arts za! deze keer van hel bestuur aanwezig zijn. Dag voor alleenaaanden Di t jaar is de dag voor alleengaanden op 15 maart in zaal Brugeind in Meerlo, met als thema "Van binnen naar buiten" De dag begint om 9.30 uur met koffie of thee. Daarna een gebedsviering Tineke de Jong van IVN Vereniging voor natuur- en milieueducatie verzorgt de inleiding met ondersteuning van een presentatie op DVD. Na de lunchpauze kunt u deelnemen aan diverse workshops, waaronder Nordic Walking, Planten en Vogels in de tuin. Om 16.00 uur afsluiting van de dag. De kosten voor deze dag zijn €14,00 p.p. Wilt u aan deze dag deelnemen dan kunt u zich tot 5 maart opgeven bij Riek de Wit tc. 541402. Door een vergissing van mij is de opgave tijd erg kort, maar laat dit geen beletsel zijn om deel te nemen aan deze dag. /"•«KL.*»',, M Limburg "'X

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5