Verklèd bol Reuzekluiit vur Johan Lemmens Bonte oovenden Ut verklèd bai is zaoterdag a.s. 10 f ibberwarie beej Roelartzia Ut thema van dit jaar is "ER WAS EENS Natuur luk zien daor ök wer pries te winnen. De juriering viend plats tussen 21.00u en 22.00u. Dus kom op tied zoëdat ut fiëdat ut fiëst ok vroeg losbarst. Kommende zondag 11 fibberwarie zal de reuzekluut uutgereikt werre an Johan Lemmens vur al ut werk wat heej vur ös gemaènschap het gedaon. De uutreiking viend plats um 13.00u ien '"De Smeiehof Ansluutend is daor dan en resepsie. Namus Johan en Truus nuëdig ik owlie allemaol uut um te komme J euqdpr insresepsie Op zondag 11 f ibberwarie wert an leuadvrins Ron den Vrste en resepsie angebooje. De resepsie begint um 15.11u ien de Jera. Resepsie (Prins Tons den Vrste en zien prinses Jeanne Hedde speciaal vur ózze prins iets iengestudierd, of wilde zoë wat zegge dan verzuuk ik owlie um efkus kontakt op te nemen mit Ed Verschuuren (06-30094027) Dorpsbrui luft As ge speciaal ur os dörpspaar John en Peggy Fransen iets iengestudierd het nim dan efkus kontakt op mit Ed Verschuuren (06-30094027) Weej hebben drie schörme bonte aovenden achter de mg waor nog veul aover naogepraot zal werre. Alle artiesten en alle mins en daor umhin willen langs dizze weg alle Piëtreuzen. Piëlreuzinnen en al ut andere publiek bedanken. Echt schitterend um vur zon publiek op te meuge treeje. Gillie het genoten, mar weej 6k. Dorpen-com petitie Ook dit jaar is er weer de dorpencompetitie!! Wii je als senior graag tennissen in com petitie-verband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merseto, Swo!gen, America, Leunen/Veulen/Heide en Oirio/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,- per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm.niissen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving is 4 maart 2007. Jaarvergadering TVY Op vrijdag 9 maart om 20.00 uur is de jaarvergadering in ons clubgebouw.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7