KNOBBELTOCHT 2007 ZONDAG 7 JANUARI Vsselsteyn Wie wert 622e ne.ie Prins en Prinses? Wiide dit metiën uut de urste hand wiëte, dan ziede van harte welkom op ut prinsebal op 6 jannewarie. Allerurst gaon wej afscheid nemen van ozze Prins Sjoerd den Urste Dit begint um 21.33u Dan zal de APK ut overneme urn te bekieke of ze dit paar ien hun club opnemen Rond 22.15u zal ut "dorpspaar" an owlie gepresentierd werre. Dit gebeurd dur ut dorpsbrulluftcommittee. Dit committee het wer en schort act ien mekaar gezet rondum ut thema Er was eens En splinternej paar dus dat daor al ens was. Um 11 uur gaon wej ozze neje Prins presentieren. Wilde daor vort beejhuure tiggeworrig dan motte ok. externe bureau's ienschakeien die opinipeiiingen vur ow doen. Weej hebbe dit dus ok gedaan. De uutslag van dees opiniepeiling zal te zien zien op ut podium. Weej as bestuur en raod van elf zien erg benejd wat hier uutgekomme is. Wie krieat dit .'mor de Reuzekluut? As ge komt dan huurde ut vanaèges ien de loëp van den aovend. Dizze aovund wert muzikaal ondersteund dur "Los Zand" uut overloën Darten en Rikken Vrijdag 19 januari alweer de derde en laatste avond van dit seizoen, aanvang 20 00 uur en om 23.30 uur de prijsuitreiking. Wie gaat er deze laatste avond met de prijzen aan de haal Opgeven kan tot 15 januari bij Wim de Wit tel: 0478-545035 of E-maii: weedewee@home.nl. KERSTBOOMVERBRANDING Waar: Skatebaan achter de Jera Wanneer: Zaterdag 13 januari Hoe laat: 16.30 uur Bomen kunnen vanaf 13.30 uur ingeleverd worden. Per boom krijg je dan 1 lot waarmee een "dinner for two" gewonnen kan worden. Lel op: Alleen kerstbomen worden geaccepteerd en geen ander snoeiafval. Deze kerstboomverbranding wordt mede mogelij kt gemaakt door: Cafetaria Snackers en Eethuis Forest Inschrijven van 13.15 tot 14.00 uur in de kantine op sportpark De Vlies. Kosten: 2,00 per persoon, kinderen l/m 12 jaar gratis. Naast veel wandel- en knobbelplezier in de pauze consumptie en na afloop kop sneit. Bestuur SV Ysselstcvn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8