Ysselsteyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 51 22 december 2006 Wij toenoen w allen prettige liergtbagen toe. Van de parochie Lucas 1,39-45 Na enkele dagen vertrok Maria met spoed naar het bergland, naar een stad van Juda. Zij ging het huis van Zacharias binnen, en begroette Elisabet. Meteen toen Elisabet de begroeting van Maria hoorde, sprong het kind op in haar schoot. Elisabet werd vervuld met heilige Geest. Ze riep met luide stem: 'Gezegend ben jij onder de vrouwen, en gezegend is de vrucht van je schoot. Waar heb ik het aan te danken dat de moeder van mijn Heer bij mij komt? Op het moment datje groet mij in de oren klonk, sprong het kind van blijdschap op in mijn schoot. Gelukkige vrouw, zij die gelooft! Wat haar namens de Heer is gezegd, zal in vervulling gaan.' Misintcnties van 23 december t/m 29 december Zat. 23 dec. Zon. 24 dec. 17.00 u. 23.00 u. Ma. 25 dcc. 9.30 u. Di. 26 dec. 11.00 u. GEEN H. MIS (Eige Wijsjes) 4de weekend van de Advent Kerstavond GezinsvieringOverleden ouders van Dijck-Derickx en Henk van Veghel (Vivace) Nachtmis; Harric Philipsen v.d.Kluutendragers) Jan en Jacqueline Bos, Piet en Martien en overleden familie; Rie de Boer-van Staveren en overleden familie; Toon Wismans; Jan van Soest en kleindochter Yvon en voor de overleden Familie van Soest en de familie Smedts (Ouderenkoor) lsle Kerstdag De Dageraadsmis; ouders van Dijck - Driessen; Overleden familie Muiders-Maessen; Jeu Claessens vanwege zijn verjaardag (Volkszang) 2de kerstdag Ouders van Vegchel-Verheijen; Harrie Michels en Nella Michels-Lamers; Jaardienst Riek Claessens-Berkers Misdienaars: Zon. 17.00 u. Gezinsviering: Janneke en Stef L. Ma- 9.30 u. lsle kerstdag Niels en Janneke Zon. 23.00 u. Nachtmis Ron en Kevin Di. 11.00 u. 2de kerstdag Mike en Stef L. Na afloop van alle vieringen rond kerstmis zal er bij de uitgang van onze kerk een collecte worden gehouden voor ons kinderkoor Eige Wijsjesdaar zij komend jaar hun 40 jarig jubileum willen vieren. Op de grens van licht en duister, tussen zorgen en verdriet, kwam Hij zonder glans en luister, met een ster in het verschiet. Troost en liefde van de Vader, kwamen tot ons in een kind en geen mens slaat ons ooit nader, dan de Zoon door God bemind. Steeds weer tussen licht en duister, horen mensen groot en klein, door de wind het zacht gefluister, ook voor jou zal Ik er zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1