TWGETHER Donderdag 30-nov. Donderdagavondgroep. Suprise Groep 5/6 Vrijdag 01-dec. Vrijdagavondgroep. Programma van 30 nov t/m 09 dec. 20:00 18:30 Zaterdag 02-dec. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Mederwerkersgroep 1 Donderdag 07-dec. Donderdagavodngroep. Suprise Groep 7/8 Vrijdag 08-dec. Vrijdagavondgroep. 18:30 20:00 Zaterdag 09-dec. Judas Tries en de Manne van de Leesmap Medewerkersgroepl 20:00 Helpende ouders: Hennie Beelen Geert Craenmehr Judas Triest en de Manne van de Leesmap: Op Zaterdag 9 december is er weer een knalfeest in de Jera en deze keer met Judas Triest en de Manne van de Leesmap!! In oktober 2000 besloten Dick en Ralph na het uiteenvallen van de rockcoverband T.B.S. dat ze verder wilden gaan met een nieuwe, stevigere coverband. Aangevuld met Willem (ex-slaggitarist van T.B.S.), sologitarist Gerard (ex Pigs in Space) en zanger Alex werd eind februari 2001 hard gewerkt aan een nieuw repertoire Toen er plotseling na pas enkele maanden repeteren een tweetal optredens gedaan moesten worden moest er nog een naam gekozen worden. Logischerwijs werd er besloten om de band Judas Triest de manne van de leesmap te noemen. Er werden een flink aantal nummers ingestudeerd van een aantal bekende hardrock en heavy metal bands zoals AC/DC, Iron Maiden, Vengeance, Van Halen, Guns 'n Roses enz. Vele succesvolle optredens volgden (onder meer het voorprogramma van Bertus Staigerpaip totdat in februari 2003 zanger Alex aangaf te willen stoppen als zanger van de band. De zoektocht naar een geschikte vervanger begon en leverde uiteindelijk zanger Wido op. Wegens gezondheidsredenen moest drummer Dicky het drumstokje in 2005 overdragen aan Theo. In deze bezetting zijn de mannen weer klaar om cafe's, zalen en festivals te gaan bestormen! De zaal zal weer om 20.00 uur open gaan en de entree bedraagt €5,- Tot 9 december!!! Check voor meer info www.iera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. 8 en 9 december komen we weer rond met onze kerststerrenactie. De kerststerren kosten 4 euro per stuk. Alvast bedankt voor u medewerking. ENJOY TOGETHER KERSTSTERRENACTIE Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr. Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tel. 541371). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2