/W Herberg De Peel
Leunen
El -
Ysselsteyn
E1G
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur
Ysselsteyn
E2 -
sv United
El
aanvang 10.00 uur, 47905
Ysselsteyn
E3G -
Leunen
E4
aanvang 10.00 uur, 41169 Stan van Asten
Leunen
E5 -
Ysselsteyn
E4
aanvang 09.15 uur, vertrek 08.30 uur
Ysselsteyn
F1 -
Wittenhorst
F1
aanvang 11.15 uur, 43961 Lars Vermeule
GFC'33
F3 -
Ysselsteyn
F2
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur
Ysselsteyn
F3 -
Oostrum
F3
aanvang 12.00 uur, 46445 Kevin Cox
Merselo
F1G -
Ysselsteyn
F4
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur
Ysselsteyn
F5 -
sv United
F3
aanvang 11.15 uur, 44467 Sjim Romme
Fiducia/Gr.veen MF1 -
Ysselsteyn
MF1-2
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.15 uur
Rijden
B2: Menno Heetkamp, Mark Romme, Jos Arts, Tim van Veghel
ClRuud Bouwman, Stef Classens, Ron Jespers, Sjuul van Duuren
DlStef Rhilipsen, Gijs Swinkels, Rick Bouten, Ferd Spreeuwenberg
ElStef van. Dijck, Carlo Janssen, Youri van Dijck
E4: Roel Leeyen, Roy Spreeuwenberg, Rick Tielen
F2: Stan Baetsen, Mikc Michiels, Bram Wilmsen
F4: Sven Knapen, Jarno Linders, Melle van de Ven
MF1 -2: Diederik Houben, Joey Martens, Job Smits
Voor actueel nieuws: wvvw.herbergdepeel.n1/n.ieuws.php
Ti FSTT IITRS VERGADERING
Maandag 4 december om 20.30 uur Bestuursvergadering bij Egelmeers.
Kascommissie wordt om 21.30 uur even verwacht
UITSLAGEN
De Peel 2- Sportijnó
De Peel 3 - Gallus/De Tijd 3
COMPETITIE
Datum Wedstrijd
6-3
3-1
Lake Valley 2 - De Peel 1
Aanvang Vertrek Sporthal
3-3
Wedstr.nr. Scheidsrechter
De Peel 1 - Forest Aann.bedriif MJ Teunissen
Ma 27-11 De Peel 1 - ZVCO 1 21.00 uur
Za 9-12 Sportijn 5 - De Peel 1 17.00 uur
Ma 11-12 ZVCO 1 - De Peel 1 20.00 uur
De Peel 2 - Klusservice Ysselsteyn
Vr 24.11 De Peel 2 - Serum 3
Vr 1-12 De Peel 2 - MZV/De Ruif 3
Vr 8-12 United 2 - De Peel 2
Ma 11-12 MZV/De Ruif 3- De Peel 2
De Peel 3 - Dirk Scheepens Verreikers
Ma 27-11 Reuver 5 - De Peel 3
Vr 8-12 De Peel 3 - Venrode 2
Vr 15-12 De Peel 3 - Reuver 5
21.00 uur
21.00 uur
21.00 uur
21.00 uur
20.30 uur
21.00 uur
21.00 uur
20,15 uur Kruisweide 2054
1615 uur De Weert, Venray
19.15 uur Raayweg, Overloon
20.15 uur Kruisweide 4309
20.15 uur Kruisweide 2053
20.15 uur 't Brugeind, Meerlo
20.15 uur Meyel
19.30 uur De Schans, Reuver
20.15 uur Kruisweide 2410
20.15 uur Kruisweide 4641
Loeffen
Van der Toom
Barents
Pouweis
Barents
VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN
Uitslagen
Zo 19-11-2006 Herent -HVR1,
Programma
Ma 27-11-2006 Dames 2-Tupos 7,
4-0
25-21 25-14 27-25 25-22
aanvang 20.30 uur.
scheidsrechter Ivo Nagelkerke, tellen Inge Aerts