Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr". 47 24 november 2006 Om organisatorische redenen moeten wij deze actie per 1 december afsluiten. Van de parochie Zat. 25 nov. 19.15 u. Di. 28 nov. 19.00u. Johannes 18,33b-37 Pilatus ging het pretorium weer binnen en riep Jezus bij zich. 'Bent U de koning van de Joden?' vroeg hij. [34] Jezus antwoordde: 'Bent u daar zelf op gekomen of hebben anderen u over Mij verteld?' 'Ben ik soms een Jood?' zei Pilatus. 'Uw eigen volk, uw hogepriesters, hebben U aan mij overgeleverd. Wat hebt U gedaan?' Jezus antwoordde: 'Mijn koningschap is niet van deze wereld. Als mijn koningschap van deze wereld was, zouden mijn dienaars er wel voor gevochten hebben dat Ik niet aan de Joden werd overgeleverd. Mijn koningschap is echter niet van deze wereld.' 'U bent dus toch koning?' zei Pilatus. 'Ja', zei Jezus, 'Ik ben koning: met geen andere bestemming ben Ik geboren en in de wereld gekomen dan om te getuigen van de waarheid, ledereen die uit de waarheid is, luistert naar mijn stem.' Misintenties van 25 november t/m 1 december (Ouderenkoor) Josefïen Sanders-van Otterdijk; Bertha Vergeldt-Geurts Drika Peeters-van Tilburg i.v.m. haar verjaardag en voor haar echtgenoot Harrie Jaardienst Riekie van Ool-Hendrix en voor haar vader Harrie; Jaardienst Gerrit Peeters; Jaardienst Manneke Philipsen-Peters; Harrie Philipsen (namens de stamtafel) (Conbrio) Sijf Roos vanwege zijn verjaardag en tevens jaardienst: Jaardienst Pieter Jansen en overleden familie Jansen-Philipsen Misdienaars: Zat. 19.15 u. Stef L. en Ron Di-, 19.00 u. Janneke en Niels Beste Bijbelvrienden, Normaal is de bijbelgroep de 3dc dinsdag van de maand, maar omdat er enkele leden zijn die niet kunnen, is de volgende bijeenkomst op 28 november a.s. om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte van onze kerk. Het Thema van die avond is "De bevrijding van Petrus". Campagne Oud GeldGoud Geld. Zoals u weet is het oude muntgeld van landen die deelnemen aan de Euro niets meer waard. Veel mensen hebben nog wel ergens een paar oude kwartjes, guldens e.d. liggen. Wellicht ook enkele D-marken of Belgische francs. Het zou fijn zijn als u deze munten in zou willen leveren bij onze pastorie, waarna er zorg voor wordt gedragen dat deze ten goede komen voor de missionaire campagne. Lever u munten dus zo snel mogelijk in. Bijvoorbaat heel hartelijk dank. Drs. T. Storeken S.M.A. Bisschoppelijke Vicaris voor Missiezaken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1