Den 1 lde van den 1 ldc hebben we wer gehad, dus ut carnavalsseizoen is wer begonnen. Veul minse zien al mit de vurbereidingen bezig. Ut thema vur dizze carnaval is: ER WAS EENS Zanggroep Schone Schijn A.s. dinsdag 21 november is er geen repetitie i.v.n. de feestavond van Zij-Actief. Woensdag is er repetitie om 19.00 uur. Donderdag 23 november treden we op in het verzorgcentrum de Nieuwe Erven in Liessel. We vertrekken om 13.30 uur vanaf de parkeerplaats voor de kerk. GEMENGD KOOR VIVACE Zondag 19 nov. is het Volkstrauertag. Traditiegetrouw verzorgen we weer mee de herdenking op het Duitse kerkhof. De plechtigheid begint om 13.30u. en de bus is om 13.15u. bij de kerk om ons op te halen. We zingen: G 24 en G 72. Schouwburg Venray, geeft ,om het bzoek te stimuleren, weer de mogelijkheid om voorstellingen met korting, zelf tot 50% bij te wonen. De reservering dient wel te gebeuren via de vereniging, dus Vivace. Welke voorstellingen dat dit zijn, kunt u lezen op het prikbord in het repetitielokaal. U kunt zich opgeven d.m.v. een opgaveformulier. Donderdag 16-nov. Programma van 16 nov t/m 25 nov. Vrijdag Zaterdag 17-nov. 18-nov. Donderdag 23-nov. Vrijdag Zaterdag 24-nov. 2 5-nov. Donderdagavondgroep. Lampionnenoptocht Alle groepen Vrijdagavondgroep. Punt NL. Medewerkersgroep 1 Helpende ouders: Ad Romme Rian van Osch Donderdagavondgroep. Spokentocht Groep 7/8 V rij dagavondgr oep. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroep2. 18:30 20:00 20:00 18:30 20:00 20:00 Punt NL: Zaterdag 18 november is OJC Ji er namelijk niet zomaar een cov coverband .NL. Deze band spee - Dit vijftal wisselt nummers als 'Johnny B Good' en 'One Step Beyond' af met 'Even aan mijn moeder vragen' en 'Stil in mij'. Met dit feit is ook meteen de grote kracht van .NL genoemd. Omdat de band een grote diversiteit aan nummers speelt, heeft .NL een zeer brede doelgroep. De Band trad al op bij diverse festivals in den lande. Onlangs stond .NL nog geprogrammeerd in het voorprogramma van De Dijk. Niet vreemd als je weet dat enkele nummers in het repertoire van .NL bestaat uit nummers van deze oer- Hollandse band. Het kan niet anders of aanstaande zaterdag gaat het dak er weer af bij OJC .Tera'70 in Ysselsteyn. De entree bedraagt als vanouds €5,-. De deuren openen om 20.00 uur. Vrijdagavondgroep: Zeer binnenkort zal de Jera weer beginnen met haar vrijdagavondgroep. Je kunt nu al vaak terecht op vrijdag in de Jera maar dit is nog niet altijd zeker. Blijf het YNB in de gaten houden over wat en wanneer er georganiseerd gaat worden. Check voor meer info www.iera70.nl DE PlElHtUS" sJSSClSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5