AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 22 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelèhof. BILJARTEN. FEDERATIE-competitie, week 45 f Ysselsteyn 1-Castenray 1 2-7 Hegelsom 4-Ysselsteyn4 4-5 Grubbenvorst 4-Ysselsteyn 2 5-4 Ysselsteyn 5-Sevenum 5 5-4 Ysselsteyn 3-Oirlo 3 7-2 ^*0 ClP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542039 Spreuk van de Week: "Soms is het goed het verleden voorbij te laten gaan. Soms is het goed in het heden even stil te blijven staan. Soms is het goed want dan kun je de toekomst beter aan". KBO Muziekvereniging de Peelklank Intocht Sinterklaas Volgende week zondag 26 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Het is de bedoeling dat de nieuwe jeugdleden van de fanfare ook meeblazen in het gemeenschapshuis. Meer hierover in YNB van volgende week. Muziekaanbod Schouwburg Venray Voor leden van muziekverenigingen en leerlingen muziekschool Venray (evt. met introduce) bestaat c mogelijkheid om met korting kaartjes te bestellen voor enkele voorstellingen in de schouwburg. Het gaat om de volgende voorstellingen: 8 december: Blazers Consort 10 maart: Slagerij van Kampen 16 maart: De Nieuwe Snaar 1 april: Stamping 26 mei: Het Groot Niet Te Vermijden Heb je belangstelling in een van deze voorstellingen, neem dan contact op met Jacqueline van Asten, tel. 541849. Basisschool 'St.-Oda' - Oudervereniging Opbrengst kledinainzamelinq De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie is weer prima verlopen: er is 3267 kg. kleding e.d. verzameld. Wij danken u hartelijk voor uw medewerking en brengen u tijdig op de hoogte van de volgende inzamelingsactie. Zij Actief Ysselsteyn TIEF Dinsdag 21 november vieren we weer onze jaarlijkse feestavond. We beginnen om 19.00 uur met een H. Mis in de parochiekerk. Daarna wordt de avond voortgezet in het gemeenschapshuis. De avond wordt verzorgt door onze eigen leden. Zij hebben het afgelopen jaar hard gewerkt om voor ons een mooie avond m elkaar te zetten. Zij hebben een zeer gevarieerd programma met o.a. toneel, playback zang en dans. Dus een avond om niet te missen Ook mogen we dit jaar weer 5 jubilarissen huldigen. We hebben twee 60 j ange jubilarissen en drie 50 jarige jubilarissen. Dus tot 21 november. PAARDENSPORTVERENIGING Concours Wanroy Klasse Zl: Frits Veheijen met Ma d 'Or de 3e prijs Klasse Z2: Hilda Temmens met Mackintosh de 5e prijs Frits en Hilda van harte gefeliciteerd! Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr. Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tel. 54137). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen. RHBKF Unitaire mms i»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4