Dorpsraad Ysselsteyn Hoe actueel is uw website? Als we een bezoekje brengen aan de verschillende websites op de dorpensite, is er een groot verschil in het aantreffen van nieuws, actuele onderwerpen en foto's Mede hierdoor is er een groot verschil in de bezoekersaantallen. Hoe meer nieuws hoe meer bezoekers!!! Mededelingen Dorpsraad: www.dorpenvenray.nl De dorpssite van Ysselsteyn is rechtstreeks te bereiken op www.vsselsteyn.com Natuurlijk heeft dit ook te maken met de aard van de vereniging. Grote bruisende verenigingen met veel nieuws, vele activiteiten kunnen vaker iets op de site zetten en trekken daardoor meer bezoekers één verenigingssite wordt zelfs gemiddeld 50x per dag bezocht, een geweldig aantal Naast het plaatsen van nieuws is een website uitermate geschikt voor het plaatsen van o.a. verenigingsfoto's. Je kunt nu meerdere foto's tegelijk op de website zetten. Op de dorpssite staan aanwijzingen voor het plaatsen, verkleinen van foto's. Tevens heeft de dorpensite diverse veranderingen ondergaan; o.a. fotoalbum, vermelding laatste nieuwsitem, statistiekmodule De moeite waard om een kijkje te nemen. We hebben een mooie gezamenlijke website met vele mogelijkheden. Ik wens de webmasters veel succes met het actueel houden van hun site. Benut alle mogelijkheden: fotoalbum, evenementenkalender, nieuws pollmodule, zodat vele inwoners gebruik kunnen maken van deze unieke informatiebron. Dorpsraad Ysselsteyn Seer J v d Pas WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. EVENEMENTEN-AGENDA 21 november Feestavond Zijactief 25 en 26 nov. Toneeluitvoering Crescendo Smelehof 26 november Intocht Sinterklaas 30 november Sinterklaasavond SVY senioren 8 9 december Kerststerren actie Enjoy Together 9 december Kerstbomenverkoop Dorpspodium 9 december Oud ijzer actie 10 december Hobby tentoonstelling 11 december Dorpsraadvergadering 12 december Kerstviering "De Peelbloem" 15 december Vrij will igersavond TV Y 16 december Kaartverkoop bonte aovond 17 december Kerstconcert 19 december Kerstviering Zijactief 20 december Advents-/Kerstvering KBO 30 december Flessenactie Jeugdcarnaval 6 j anuari Uutkomme prins 2007/ uutkommebruudspaar 2007 6 jan. tot 5 febr. tentoonstelling "Vergeven - Verzoenen" in het JOC 7 januari Knobbeltacht 12 januari Uutkomme jeugdprins 13 januari Reünie t.g.v. 4x11 jeugdcarnaval 21 januari Licdjesmiddag 21 januari 2007 Peeldancerstoernooi 27 januari Bonte aovond 28 j anuari Jeugd bonte middag 2 februari Bonte aovond 3 februari Bonte aovond 8 februari Alderen aovond 10 februari Verkléd bal 11 februari Reuzekluut/jeugdprins resepsie 17 februari Resepsie prins 17 /m 20 febr. Carnaval 22 april Snuffelmarkt 11 juni tot 1 juli "Vredesfabriek" in het JOC 22-23-24 juni Kamp de Peelkorf September 2007: Goederen-en dienstenveiling De Peelklank

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2