4f CRESCENDO Toneelliefhebbers opgelet!!!! Crescendo speelt "Pension Bidon" SnackpQint Snackere en CQQP-supermarKt Sewren. BBQ JEUGDCARNAVAL ToneelP®*^® De opvoeringen zijn op zaterdag 25 en zondag 26 november Toneelvereniging Crescendo brengt onder regie van Henk Deters een vermakelijke toneelopvoering in de Smelehof. van: (Philip King, Parnell Bradbury vertaald door Wim Kubbenga) Een tipje van de sluier: Pierre Bidon is na zijn wielercarriere in België blijven hangen en is sinds een aantal jaren eigenaar van "Pension Bidon". Tegen zijn wil heeft zijn broer Johan met zijn gevolg "onderdak" in zijn pension voor duistere zaakjes. Als Pierre op een dag plotseling sterft, erft Johan al de bezittingen van zijn broer inclusief Pension Bidon. Op een voorwaarde!! Het valt echter niet mee om aan die voorwaarde te voldoen. Zeker niet als de familie Wijkersloot plotseling verschijnt in "Pension Bidon".... Vorige week is per abuis vermeld dat de kaarten al vanaf maandag 6 november te koop waren op de volgende voorverkoopadressen Helaas ging er iets mis en waren de kaarten niet op tijd klaar. Onze welgemeende excuses hiervoor. Nu kan men echter volop terecht voor het kopen van de kaarten. De entreeprijs bedraagt 7,50 per persoon. En bent u niet in de gelegenheid op een van beide data het toneelstuk te bezoeken, dan is er nog een derde mogelijkheid. MAANPA6 18 december Speelt Crescendo nl. in de Venrayse schouwburg de laatste opvoering. Hierover volgt binnenkort meer info welkom ien de JERA om zich te goed doen an den BBQ. Vergèèt nie um de 15,- af te dragen. Hiervur kriegde een lotje, waormit wèr tal van pries zien te winnen die ge nie kunt gebruuke mar altied al had wille hebbe. Het stuk is een bewerking van Wat doen we met tante? Kommende vrejdag um um 20:00 uur zien de minse die zich hebbe opgegève van harte Groep 1 04-12 Sinterklaasmiddag 07-12 Pippa Wainman-Rosa 14-12 Laurie Marcellis 21-12 Mijke Heidens PSZ "De Calimero's" Liist helpende ouder maand december Groep 2 05-12 S interklaasmorgen 07-12 Fabien Martens 12-12 Ilse Arts 19-12 Jens Vergeldt Groep 3 05-12 Sinterklaasmiddag 08-12 Loes Smits 15-12 Kim v.Els 19-12 Siem Janssen 22-12 Senna v.Dongen DE PlElREUS YJStUTIYN Pi'Jliispeelzool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6