Ysselsteyns Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 45 10 november 2006 Denkt u nog aan de kerkbijdrage. h-dmX'/L Van de parochie Marcus 12,38-44 Bij zijn onderricht zei Jezus: 'Pas op voor de schriftgeleerden, die graag in plechtige gewaden rondlopen en graag gegroet worden op het marktplein, graag vooraan in de synagoge zitten, en op de ereplaats, bi) het feestmaal. Mensen die de huizen van de weduwen opeten en voor de schijn lange gebeden opzeggen - over hen zal een bijzonder streng vonnis geveld worden.' Gezeten tegenover de offerkist, bekeek Hij hoe de menigte kopergeld in de offerkist gooide. Veel rijken gooiden er veel in. Er kwam een arme weduwe, die er twee muntjes in gooide, ter waarde van een quadrans. Hij riep zijn leerlingen bij zich en zei tegen hen: 'Ik verzeker jullie, die arme weduwe gooide meer in de offerkist dan alle anderen. Want allen gooiden er iets in van hun overvloed, maar zij gooide er van haar armoede alles in wat ze had, heel haar levensonderhoud.' Misintenties van 11 november t/m 17 november /rij. lOnov. 13.30 u. Zat. llnov. 19.15 u. Di. 14 nov. 19.00 u. Woe. 15 nov. 17.00u. 50 jarig huwelijk van Jeu Versteegen en Dien Einders (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Overleden ouders Teunissen-Gerrits; ouders Lemmens-Verstraaten; Piet Swinkels en kleinkind Mara; Nelly Philipsen-Janssen (namens de buurt); Voor de levenden en overleden leden van SV Ysselsteyn; Jaardienst Math van Dijck; Jaardienst familie Philipsen-Smits; Voor het 25 jarig huwelijkspaar Ger en Tonnie Crienen-Manders Jaardienst voor Geertje Janssen (Ouderenkoor) H. Mis voor de K.B.O. Misdienaars: Vrij. 13.30 u. Kevin en Janneke Zat. 19.15 u.Ron en Stef L. Di. 19.00 u.Niels en Mike Woe. 17.00 u. Kevin en Stef L.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1