50 Jarig Jubileum Drumband van Muziekvereniging "De Peelklank" Terugblik Percussion Fantasy: Vrijdag, zaterdag en zondag vond het slagwerkconcert Percussion Fantasy plaats in de Smelehof. Het was echt een fantastisch weekend, we hebben vele positieve reacties gekregen. Wij willen iedereen nogmaals bedanken die hier aan mee geholpen hebben. Avond van de Lach op vrijdag 27 oktober: Uitverkocht! Zaai open 19.00u. Aanvang 20.00u. Receptie op zaterdag 28 oktober: Na afloop van de receptie gaan we nog gezellig door feesten tot in de late uurtjes met DJ Roel. Tot vrijdag en/of zaterdag in de Smelehof! Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Let op: Vandaag, vrijdag 27 oktober, is er groepsrepetitie voor de jeugdleden die in oktober bij het grote orkest zijn gekomen. Deze groepsrepetitie duurt gewoon van 19.00 - 20.30 uur. I.v.m. de viering van het 50-jarig jubileum van de drumband wordt deze repetitie gehouden bij Forest! Voor de oudere leden is er géén repetitie i.v.m. de Avond van de Lach. Een vriendelijk verzoek aan de jeugdleden: meld je vóór vrijdag 18.00 uur af bij Jacqueline van Asten (tel. 541849) als je echt niet naar de repetitie kunt komen. Heeft u vroeger ooit een blaasinstrument bespeeld en heeft u interesse om de draad weer op te pakken? Dan is het nu misschien het geschikte moment om weer in te stromen. Neem even contact op met een van onze bestuursleden of kom gewoon eens kijken naar een repetitie! Receptie drumband Morgen, zaterdag 28 oktober is er een receptie bij gelegenheid van het 50-jarig jubileum van de drumband. De fanfareleden worden om 19.55 uur bij het gemeenschapshuis verwacht (in uniform) voor een serenade. Aan het einde van de receptie worden ook de jubilarissen gehuldigd die 50 jaar lid zijn van onze vereniging, t.w.; Sraar Arts, Toon van de Pas, Ger Jenniskens, Johan Lemmens en Gerrit Philipsen. Allerzielendienst A.s. zondag 29 oktober wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. De fanfareleden worden om 15.10 uur verwacht in het gemeenschapshuis (in uniform). We willen nl. van tevoren nog een keer de 2 koralen uit het boekje "Zeven koraal bewerkingen" doorspelen. De dienst op het kerkhof begint om 15.40 uur. Percussion Fantasy Afgelopen weekend werden in het kader van het 50-jarig jubileum van de drumband een drietal concerten gehouden: "Percussion Fantasy". Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan het welslagen van deze concerten: de sponsors voor hun bijdrage, de vele vrijwilligers die in de voorbereiding, tijdens en na afloop van de concerten hebben geholpen en zeker niet te vergeten het geweldige publiek!! Extra mededeling jeugdleden fanfare De hierboven vermelde optredens (serenade bij receptie en opluisteren Allerzielendienst) gelden alleen voor de fanfareleden die al langer bij het grote korps spelen. Jullie zijn natuurlijk wel van harte welkom om de drummers en de jubilarissen te komen feliciteren! WJK yssELSifcr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6