Uitnodiging De slag werkgroep van onze vereniging bestaat dit jaar 50 jaar. In de afgelopen 50 jaar hebben zij danig de trom geroerd en veel muzikale successen v/eten te boeken op het hoogste niveau van de slagwerkwereld. Ook in onze dorpsgemeenschap hebben zij een niet meer weg te denken plaats ingenomen. Met hun manier van muziek maken hebben zij iets prachtigs toegevoegd aan De Peelklank. Aan dit gouden jubileum wordt middels diverse activiteiten aandacht geschonken. Een daarvan is een receptie welke wij het jubilerende korps willen aanbieden op zaterdag 28 oktober a.s. van 20.00 - 21.30 uur in gemeenschapshuis de Smelehof, Puttenweg 2 te Ysselsteyn. Voor deze receptie nodigen wij U bij deze namens onze slagwerkers van harte uit. Bestuur Muziekvereniging De Peelklank Ysselsteyn Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging KledinginzameHng Op 9 en 10 november a.s. vindt weer in kledinginzameling op de basisschool plaats Volgende week treft u hierover alle informatie aan. JEU-DE-BOULES YSSELSTEYN De jeu-de-boulers van Ysselsteyn zullen hun medewerking geven bij het informeren van de bewoners die naar de milieu-afvalbakken in het dorp komen tijdens de actieperiopde van donderdag 26 oktober t/m maandag 6 november. Zij zullen instructies geven waar wat in moet en met name in de nu geplaatste VIP-terminal, waar blikken en flessen zonder statiegeld in kunnen worden gedeponeerd. Voor hun medewerking krijgt de club een vergoeding, waarmee t.z.t. de nieuwe jeu-de-boulesbaan wordt verfraaid. Voor nadere informatie zie de folder die huis-aan-huis is bezorgd. P.D.V. Ysselsteyn ^Zaterdag 28 oktober afd. Oost-Brabant manifestatie in zalencentrum van Bussel St.Jozefstraat 77 Deurne. Op deze avond zullen de kampioenen van de afdeling worden gehuldigd. Ook zullen er op deze avond 30 duivenbonnen worden verkocht van de kampioenen van Fondclub de Zuiderkempen en de Midfondclub. Aanvang van deze avond is 19.30 uur. HBS "Ons Genoegen" W.K.junioren Bas Tonnaer eindigde op het w.k. voor junioren in Mexico in de open ronde op een 24c plaats. In de le finaleronde had hij een bye, In de 2e ronde won hij van de Australiër Sten Nigol met 113 tegen 110 punten. De 3C ronde werd de laatste voor Bas. De wedstrijd tegen de Canadees Simon Rousseau verloor hij ruim met 105 tegen 94 punten. Toch een 16e plaats en een mooie ervaring rijker op dit eerste wk voor hem. Competitieronde 4. Zaterdag wordt de 4e ronde van de indoorcompetitie geschoten. Team 1 en 3 hebben geen tegenstander, team 2 schiet tegen EHS Venlo 3 en team. 4 schiet tegen St. Hubertus 2 uit Merselo. De jeugd schiet op zondag om 10.00 uur. /*te Rabobank Hoofdsponsor

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5