Li Mededelingen Dorpsraad: DOTVSTClttd Vergadering dorpsraad met inwoners en verenigingen: 13nova.s. V 1 Nogmaals vragen wij u aandacht voor de aankomende vergadering van de YSS6lSL6yïl dorpsraad met de inwoners en plaatselijke verenigingen Op een later tijdstip informeren wij u over de agenda. Indien u als vereniging inwonersgroep graag een bepaald onderwerp ter bespreking op de agenda wilt zien, kunt u dit verzoek vóór 31 okt.) doorgeven aan de secretaris van de dorpsraad; Litsenbergweg 13 ivdpas@home.nl Beste dorpsbewoners, De afgelopen maanden zijn er, zowel bij de politie als bij de gemeente, regelmatig klachten binnengekomen met betrekking tot het negeren van het inrij verbod aan de Rouwkuilenweg. Ik hoef jullie als dorpsbewoners niet uit te leggen dat genoemde kruising met de Deurnseweg toch een gevaarlijke plek is en derhalve genoemde maatregel genomen is. Daar de tekst op de borden onduidelijk was zijn deze borden inmiddels aangepast. Voor een ieder is het nu duidelijk dat er een inrijverbod geldt muv LANDBOUWVOERTUIGEN. Langs deze weg wil ik jullie verzoeken om zich aan de borden te houden. De politie zal in ieder geval strenger gaan toezien en daar waar nodig verbaliserend op gaan treden. Overigens een bekeuring voor het negeren van dit inrijverbod kost 75,--. Hopende jullie voldoende te hebben ingelicht en met vriendelijke groet, Jan Krouwel, Poltie Venray, Gebiedsmentor Ysselsteyn 0900-8844 ian.krouwel@limburg-noord.politie.nl AFDELING Ysselsteyn/Vredepee! KbU KIENEN. Woensdag 1 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. FEESTAVOND. Zoals reeds eerder medegedeeld wordt woensdag 15 november de jaarlijkse feestavond gehouden. Het feestprogramma is als volgt: 17.00 uur: Eucha ristieviering in de parochiekerk; 18.00 uur: koffietafel; 19.15 uur: lc optreden buutredner Wiel Peerlings; 20.00 uur: Pauze; 20.30 uur: 2e optreden Wiel Peerlings; 21.15 uur: "De Smelebrothers"; 22.00 uur: sluiting door de voorzitter. In verband met de reservering van de koffietafel gelieve men zich voor deelname aan deze feestavond op te „ven. Wilt u a.u.b. daartoe onderstaand strookje in de brievenbus deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24 voor dinsdag 7 november NAAM: ADRES: neemt met(persoon/personen (1 of 2 invullen) deel aan de feestavond op 15 november BILJARTEN FEDERATIE-competitie, week 42 Ysselsteyn 1-Wanssum 3 4-5 'k Ysselsteyn 4-Kemphaan 6 7-2 Ysselsteyn 2-Hegelsom 2 5-4 De Wevert 5-Ysselsteyn 5 7-2 Grubbenvorst 5-Ysselsteyn 3 7-2 CIP-Mededeling: Collectieve Zorgverzekering Vanaf medio november kan er weer worden overgestapt naar een andere verzekeraar. Opzegging van de huidige verzekeraar kan tot 1 januari. Aanmelden bij de nieuwe verzekeraar kan tot 1 februari 2007. Kies welke verzekering het beste bij u past CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "De vis die je bijna gevangen hadis altijd groot

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3