Programma van 26 okt t/m 04 nov. Donderdag 26-okt. Vrijdag 27-okt. Zaterdag 28-okt. Donderdag 02-nov. Vrij da, g 03-nov. Zaterdag 04-nov. 18:30 20:00 20:00 18:30 20:00 20:00 Donderdagavondgroep. Film Groep 7/8 Vrijdagavondgroep. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkers groep2. Donderdagavodngroep. Lampionnen maken Groep 5/6 Vrijdagavondgroep. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroep 1 Helpende ouders: Lies van Vegchel Elly Claessens Medewerkers mededeling: Op 6 november a.s zal er om 19.30 een medewerkersvergadering plaats vinden. Deze vergadering zal bij de Jera worden gehouden. Wanneer je verhinderd bent meld je dan bij een van de bestuursleden af. P.S een verzoek aan degene die een sleutel van de Jera hebben: neem deze met de vergadering mee. Bolchrysanten Actie: Ook dit jaar komen de vrijwilligers van de Jera weer bij u langs de deur met de bolchrysanten. Dit jaar zal de verkoop plaats vinden op vrijdag 27 oktober en zaterdag 28 oktober. De verkoop op vrijdag zal voornamelijk plaatsvinden binnen de bebouwde kom en op zaterdag het buitengebied. Tevens zal er bij Coop-Seuren een verkooppunt zijn waar zaterdag ook Chrysanten te koop zijn. De chrysanten kosten dit jaar evenals vorig jaar 5 euro per stuk. De opbrengst komt geheel ten goede aan het jongerenwerk van de Jera. Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Lourdeswerk De verkoop van donateurskaarten heeft het geweldig mooie bedrag van 1.060,72 opgebracht. Mensen van Ysselsteyn bedankt. Met dit bedrag is het mogelijk ook in 2007 twee personen uit onze parochie deel te laten nemen aan de Limburgse bedevaart naar Lourdes. Met enkele personen gaan we t.z.t. overleggen wie hiervoor in aanmerking komt. Indien u iemand kent, laat het mij dan even weten. Zeer zeker willen we de vrijwilligers bedanken die op pad zijn geweest. Comitee Lourdeswerk. Contactpersoon Jo Deters. GEMENGD KOOR 'VIVACE' Zondag 29 okt. a.s. verzorgen we om 15.00u. het Allerzielenlof. Van het kerkbestuur hebben de uitnodiging ontvangen voor de Oda-brunch. Tijdens deze bijeenkomst wordt Tonny Derlcx gehuldigd voor haar 25-jarig lidmaatschap. We hopen dat alle leden aan deze uitnodiging gehoor geven. Reageer tijdig naar Frank v. Meijel, ook als u verhinderd bent!!!! WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 28 oktober naar zondag 29 oktober begint de wintertijd. De klok wordt dan een uur teruggezet.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2