Ysselsteyms Nieuws- BlaJ. Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 43 27 oktober 2006 Oda-Brunch Ter herinnering: de antwoordstrook van de uitnodiging s.v.p. ingevuld inleveren vóór 28 oktober a.s. bij Frank van MeijelYsselsteynseweg 105. Ook als u NIET komt. Ukunt ook mailen via frankvanmeijel@home.nl Denkt U nog aan de kerkbijdrage. Deze graag inleveren voor 6 november a.s. Bijvoorbaat heel hartelijk dank. Marcus 10,46-52 Toen Jezus uit Jericho wegging met zijn leerlingen en heel wat mensen, zat de zoon van Timeüs, Bartimeüs, een blinde bedelaar, langs de weg. Toen hij hoorde dat het Jezus van Nazaret was, begon hij te schreeuwen en te roepen: 'Zoon van David, Jezus, heb medelijden met mij.' Velen snauwden hem toe dat hij zijn mond moest houden. Maar hij schreeuwde nog harder: 'Zoon van David, heb medelijden met mij.' Jezus bleef staan en zei: 'Roep hem.' Ze riepen de blinde 'Houd moed, sta op, Hij roept u.' Hij wierp zijn jas weg, sprong overeind en ging naar Jezus. Daarop zei Jezus tegen hem: 'Wat wilt u dat Ik voor u doe?' De blinde zei Hem: 'Rabboeni, dat ik weer kan zien.' 'Ga,' zei Jezus, 'uw vertrouwen is uw redding.' Meteen kon hij weer zien, en hij volgde Hem op zijn weg. Van de parochie Misintenties van 28 oktober t/m 3 november Oktobermaand - Rozenkransmaand Zat. 28 okt. 19.15 u. (Eige wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Piet Verstappen en Nel Vervoort; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; Ouders Heesen-van Soest; Jaardienst Jan Bos; Bertha Vergeldt-Geurts; Overleden ouders Thei Janssen en To Janssen-Spreeuwenberg; Ouders Classens-Baten Zon. 29 okt. 15.00u. Allerzielen dienst, waarna processie naar het kerkhof Di. 31 okt. 18.45 u. Bidden van het Rozenhoedje 19.00 u. H.Mis; voor het behalen van een diploma Misdienaars: Za.19.15 u. Niels en Ron Zon. 15.00 u. Kevin en Stef L. Di. 19.00 u. Janneke en Mike T-u'V -v V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1